Nový školský rok prináša nové školské poznámky. Edícia 2017!

Nový školský rok prináša nové školské poznámky. Pokračujeme v tradícii, zozbierali sme to najlepšie zo žiackych knižiek.

Peťa:
Matejkova poznámka z prvej triedy. Najväčší trest bol, že to musel napísať ešte trikrát...a bez chyby!
Adriana:
Môj syn pred rokmi prišiel s poznámkou v zrkadielku "Miesto prezliekania sa, visel na vešiaku!"

Dagmar: 
Poznámka našej dcéry z prvej triedy: "Keďže Zuzka všetko rieši behom jej aktivity sa končia pádmi a mokrým oblečením.“

Mišo:
Ja som dostal v prvom ročníku ZŠ poznámku červeným perom: "Udrel spolužiačku do nosa ,viete si predstaviť, aká je to bolesť?“ Mama odpísala: „Viem.“

Dana:
Ja osobne som doniesla poznámku z Hudobnej výchovy: "Na hodine hudobnej výchovy si vyspevovala."  No, priznávam, bolo to počas výučby teórie.... ale tá poznámka znie absurdne.

Magdalénka z Bratislavy:
Moja dcéra, keď chodila do druhej triedy základnej skoby, bola riadne číslo. Každý deň priniesla zo skoly nejakú poznámku. Jeden deň mala v zrkadielku poznámku: "Vaša dcéra sa nevmestila do kože". V tom čase som ja sama deťom veľa veci šila a môj vtedy ešte manžel odpísal: "Manželka ušije novú"

Edita:
Dobré ráno, môj syn dostal viac stupídnych poznámok : „Marek si na hodine telesnej výchovy hádzal medicinbal...??? ...Marek bežal po chodbe čím ohrozoval bezpečnosť ostatných spolužiakov...???" /Asi bežal veľkou rýchlosťou /.“

Anonym:
Žiaľ nebola to poznámka, ale po rodičovskom združení si ma triedna učiteľka môjho syna, prváka na ZŠ zavolala bokom a vraví mi: „Pán Hronec, Preberali sme s deťmi zvieratká. Zvieratká áno, ale sup všetrt, to teda nie."


Dušan:
Kamarát si v žiackej svojho syna prečítal poznámku "váš syn počas vyučovania hral futbal". Tak do žiackej napísal namiesto podpisu "a kto vyhral?"