Fun Rádio Dohoda hlási ďalšie zvučné meno! Na festivale vystúpia aj Fragile. Populárni hudobníci si pre Dohodu chystajú špeciálne vystúpenia. Fragile vystúpia s jedinečnou Fragile Queen Symphony.

Na Dohode si na svoje prídu fanúšikovia rôznych hudobných žánrov. Fantastický Fragile vystúpia s úspešnou Fragile Queen Symphony.
„Našou ambíciou je ponúknuť najväčšie hity skupiny Queen ľuďom, ktorí ich nemohli zažiť naživo. Síce v úplne inej interpretácii, ale muzika zostáva tá istá,“ vysvetľuje kapelník Fragile Braňo Kostka.

Tohtoročná Fun Rádio Dohoda bude nová, väčšia a lepšia. Účasť už potvrdila aj skupina Polemic, Vidiek alebo Adam Ďurica. Návštevníkov budú zabávať vo všetkých piatich mestách – v Banskej Bystrici, v Nitre, v Malackách, v Bojniciach a v Poprade aj obľúbení moderátori Fun rádia. Nebudú chýbať ani súťaže, a sprievodný program. Prvých tisíc vstupeniek je za zvýhodnenú cenu – 13 eur! Neskôr budú stáť 15 a priamo na mieste 17 eur. Deti do 130 centimetrov, sa môžu zabávať zdarma. ZŤP osoby majú zvýhodnenú cenu – lístok si kúpia s 50% zľavou.

Lístky sa dajú kúpiť v sieti predpredaj.sk. Novinky k festivalu je možné sledovať aj na našom Facebooku.

Post Media Link

admin