Tešíme sa z fantastického úlovku! V Bojniciach vystúpi skvelá Jana Kirschner, ktorá ponúkne špeciálny program. Sprevádzať ju bude 4-členná kapela, s ktorou spolupracovala aj na projekte Moruša. Jana sľubuje, že zahrá všetky najväčšie hity svojej 20-ročnej kariéry. Tento rok totiž oslavuje svoje okrúhle „narodeniny“!

„Veľmi sa teším a so mnou aj celá rodina. Ja som do Bojníc chodila kedysi každý rok. Moja babka je totiž z obce pri Prievidzi Nedožery – Brezany. Teraz tam konečne zoberiem dcéru Matildu, ktorá sa príde pozrieť na môj koncert. Budem hrať so štyrmi skvelými hudobníkmi, s ktorými sme robili projekt Moruša. Keď sa postavíme na pódium, ide z toho neskutočná sila. Zahráme best of, teda najväčšie hity, ktoré si ľudia obľúbili za tých 20 rokov, čo som už na scéne. Na Bojnice sa však teším aj preto, že tam hrá Buty, legenda, ktorá ma veľmi ovplyvnila a inšpirovala,“ vraví Jana Kirschner.

Okrem Jany Kirschner vystúpia na novej, lepšej a väčšej Dohode aj Richard Müller, Katarína Knechtová, HEX, Buty, Kmeťoband, IMT Smile, Adam Ďurica, Vidiek, Polemic, ale aj Komajota, Sima Martausová, Mista, Le Payaco, Medial Banana, Puding pani Elvisovej, Funkiez, či Heľenine oči. Okrem Bojníc zažiješ jedinečnú atmosféru a hudobníkov v Banskej Bystrici, Nitre, Malackách a Poprade. Predpredaj lístkov na novú Fun rádio Dohodu už začal! Klikaj na predpredaj.sk alebo sekciu lístky na našej stránke a získaj lístok za akciovú cenu 13 eur!

Post Media Link

admin