Kapela IMT Smile sa na Fun Rádio Dohodu teší ešte viac ako ostatní hudobníci. S fanúšikmi tam totiž odštartuje oslavu 20-tych narodenín, a to už 25. júna v Banskej Bystrici! Ivan Tásler nedá dopustiť na dobrú náladu, ktorá je podľa neho pre Dohodu príznačná a k oslavám okrúhleho jubilea jednoznačne patrí.

Obľúbená kapela,  rovnako ako ostatní účinkujúci, chystá špeciálny program zostavený výlučne pre tento najväčší letný žúr. Zaznejú aj hity „Nepoznám“, „Exotika“ či „Cesty druhej triedy“.

Každý koncert IMT Smile je iný, iné aranžmány, výber skladieb a ako počúvame od fanúšikov, práve to sa im na našich koncertoch páči. Takže aj teraz to síce bude “staré dobré” IMT Smile, ale zase trochu inak. Nechajte sa prekvapiť. Na festivaloch nielenže rád hrám, ešte o niečo radšej ich navštevujem ako divák,“ vraví spevák kapely Ivan Tásler.

Prešovská skupina má na konte mnoho úspechov, jej tvorbu oceňujú fanúšikovia aj odborná verejnosť. Chalani už na Dohode hrali a tak sa tešia na skvelú náladu, ktorá k okrúhlemu jubileu neodmysliteľne patrí!

Kontakt s publikom je pre mňa veľmi dôležitý. Je skvelé cítiť spätnú väzbu, to má určite rád každý muzikant. Často ma práve výborná atmosféra na festivaloch vyburcovala k tomu, že som vbehol do davu, kde sme spievali všetci spolu. Vždy sa snažíme odovzdať davu dobrú energiu, náladu, a na oplátku ju aj my na pódiu potom cítime z ľudí v publiku,“ dodáva Ivan Tásler.

Okrem IMT Smile vystúpia na novej, lepšej a väčšej Dohode aj Richard Müller, Katarína Knechtová, HEX, Buty, Kmeťoband, Jana Kirschner, Adam Ďurica, Vidiek, Polemic, ale aj Komajota, Sima Martausová, Mista, Le Payaco, Medial Banana, Puding pani Elvisovej, Funkiez, či Heľenine oči. Predpredaj lístkov na novú Fun rádio Dohodu už začal! Klikaj predpredaj.sk alebo sekciu lístky na našej stránke a získaj lístok za akciovú cenu 13 eur!

Post Media Link

admin