O necelé tri týždne začne festival tohto leta! Rozmýšľate, či dať deti radšej k babke, aby ste mohli zažiť jedinečnú atmosféru Dohody? Nemusíte, zoberte ich jednoducho so sebou! Festival nebude len o hudbe, ale aj o skvelej zábave. Tento rok sa na Dohode poriadne zabavia aj deti!

„Radi by sme prilákali aj mladé rodiny s deťmi, pre deti do 130 cm je vstup zdarma. Chceme rozšíriť okruh ľudí na všetky vekové kategórie. Pripravili sme preto rozmanitý program už v skorých popoludňajších hodinách. Pre deti máme rôzne zábavné aktivity ako skákacie hrady, veľkého nafukovacieho lišiaka, maľovanie na tvár, rozdávanie balónov a ďalšie. Moja rada, ako si najlepšie užiť Dohodu znie: ak máte deti príďte s nimi už na obed. Zabavia sa na rôznych aktivitách a vy si vypočujete výborné kapely. Podvečer ich zaneste k starým rodičom a večer šup späť na Dohodu, kde sa môžete zabávať až do rána,“ vraví s úsmevom Dorota Hrančíková z Key Art Agency.

Na novej, lepšej a väčšej Dohode vystúpia zvučné mená ako Richard Müller, IMT Smile, Katarína Knechtová, HEX, Buty, Kmeťoband, Jana Kirschner, Adam Ďurica, Vidiek, Polemic, ale aj Komajota, Sima Martausová, Mista, Le Payaco, Medial Banana, Puding pani Elvisovej, Funkiez, či Heľenine oči. Predpredaj lístkov na novú Fun rádio Dohodu už začal! Klikaj predpredaj.sk alebo sekciu lístky na našej stránke a získaj vstupenku za akciovú cenu 13 eur!

Post Media Link

admin