Na Fun Rádio Dohodu sa so špeciálnym programom chystá skupina Fragile. Ich famózny projekt Queen mal neuveriteľný úspech a vlani s ním kapela vypredala obrovský koncert za tri hodiny! Na Dohode Fragile zahrá piesne slávnej kapely v celkom novom šate spolu s Martinom Valihorom, Michalom Bugalom, Jurajom Zaujecom, Jurajom Griglákom, Tomášom Gajlíkom a Eugenom Vizvárym. 

 „Zahráme najväčšie hity skupiny Queen so šiestimi vynikajúcimi slovenskými inštrumentalistami, medzi ktorými sú Martin Valihora, Michal Bugala, Juraj Zaujec, Juraj Griglák, Tomáš Gajlík a Eugen Vizváry. Na druhej strane v rámci muziky Queenu je dominantný hlas ako taký, takže máme možnosť ukázať aj naše prednosti. Piesne Queenu sú jednoducho geniálne a my si ich veľmi užívame. Počuť ich naživo je pre nás všetkých jedinečný zážitok. Sme šťastní, že môžeme takto vzdať poctu pamiatke génia Freddieho Mercuryho,“ uviedol umelecký vedúci skupiny Fragile Braňo Kostka.

Vystúpením na Dohode chcú Fragile dokázať aj to, že nie sú až takí krehkí, ako by sa mohlo zdať podľa názvu kapely. Open air akcie majú jej členovia radi.

„Aj keď často v exteriéri neúčinkujeme, tak si to vždy užívame. Hranie na veľký zvukový aparát vždy odhalí, že až takí krehkí, teda fragile, nie sme. Hlavne pri tomto projekte je to, po zvukovej stránke, veľká sila. Za chrbtami nám chalani kontrujú fantastickými gitarovými sólami, prosto je to veľká rocková paráda. Kontakt s publikom je pre nás kľúčovou záležitosťou, sme na tom závislí. Od ľudí dostávame energiu, motiváciu a inšpiráciu. Kvôli tomu to robíme, je to energia, ktorá je na každom koncerte iná, jedinečná. Teším sa, že ju na Dohode spolu zažijeme. Show Must Go On,“ dodáva s úsmevom Braňo Kostka.

Okrem Fragile vystúpia na novej, lepšej a väčšej Dohode aj Richard Müller, IMT Smile, Katarína Knechtová, HEX, Buty, Kmeťoband, Jana Kirschner, Adam Ďurica, Vidiek, Polemic, ale aj Komajota, Sima Martausová, Mista, Le Payaco, Medial Banana, Puding pani Elvisovej, Funkiez, či Heľenine oči. Predpredaj lístkov na novú Fun rádio Dohodu už začal! Klikaj predpredaj.sk alebo sekciu lístky na našej stránke a získaj lístok za akciovú cenu!

Post Media Link

admin