V Banskej Bystrici odštartovala prvá Dohoda tohto leta fantasticky! Publikum si užívalo slnko a špeciálny hudobný program obľúbených slovenských kapiel ako Komajota, Le Payaco, Puding Pani Elvisovej, Kmeťoband alebo Medial Banana. V Banskej Bystrici mala svoju dohodovú premiéru aj očarujúca Sima Martausová. Predstavila sa aj speváčka Mista a Polemic si k sebe prizval hneď celú bubnovú šou Batucada.

Nová lepšia Dohoda tento rok ponúka nielen skvelú hudbu, ale aj úžasný sprievodný program. Návštevníci ocenili čistotu areálu a fantastické stánky s občerstvením, ktoré ponúkali čerstvé ovocie, kvalitné jedlo a nápoje . Nechýbali lehátka na opaľovanie či detský kútik. Na rovnaký štandard a skvelú hudbu sa najbližšie môžete tešiť 2. júla v Nitre. 

Akciu moderovali moderátori Fun rádia Junior a Didiana, ktorá na festivale oslávila s podporou publika a skupiny HEX aj svoje narodeniny.

Vyvrcholením festivalu boli oslávenci IMT Smile, ktorých Banská Bystrica privítala s ováciami. „Tento rok oslavujeme 20-ročnicu na hudobnej scéne. A toto leto je taká príprava na oslavy. Naozaj si to užívame a tešíme sa z toho, že hráme na miestach, na ktorých sme chvíľu nehrali. Je to super. Naposledy sme hrali na Dohode tak 4 až 5 rokov dozadu a aj  preto sme pripravili takúto divokú jazdu,“ tešil sa líder IMT Smile Ivan Tásler.

Lístky na ďalšie letné žúry v Nitre, Malackách, Bojniciach a Poprade si môžete zakúpiť na predpredaj.sk. Tešíme sa na vás!

 

Post Media Link

admin