Malacky zažijú festival s veľkým F. Fun rádio Dohoda príde do Zámockého parku posledný júlový víkend. Mesto na Záhorí rozpáli skvelou hudbou a zábavou už 30. júla. 

Jedným z headlinerov podujatia je aj Richard Müller. K mestu sa mu viažu dokonca detské spomienky. „Už sa teším na Malacky, pretože aj k nim mám super vzťah. Po prvé, otec mal tri kilometre odtiaľ chatu, kde sme pravidelne chodievali. S maminou sme odtiaľ jazdili na bicykli na zmrzlinu do Malaciek. A takisto som v tomto záhoráckom mestečku absolvoval prvé dva mesiace vojenčiny,“ teší sa  Richard Müller.

Návštevníkov očakávame už na pravé poludnie.  Čaká ich  úžasný sprievodný program, ktorý so špeciálnymi hudobnými vystúpeniami potrvá až do ranných hodín. Nebudú chýbať ani fantastické stánky s občerstvením, ktoré ponúknu čerstvé ovocie, kvalitné jedlo a nápoje a rovnako aj lehátka na opaľovanie či detský kútik. Okrem zábavy, ktorá bude aj vďaka moderátorom Fun rádia, bude dominovať unikátna muzika v podaní popredných slovenských hudobníkov.

Okrem Richarda zažijete aj obľúbený Kmeťoband, Adama Ďuricu, Funkiez, Polemic, Puding Pani Elvisovej, Simu Martausovú, speváčku Mista a skupinu Komajota. Chýbať nebudú ani Fragile s programom Queen a DJ Julo alias Python s večernou video diskotékou.

Sledujte web Dohody alebo FB profil a dozviete sa najnovšie informácie k festivalu ako prví. Lístok si viete zakúpiť v sieti predpredaj.sk, prípadne v deň podujatia namieste (ak nebude festival vypredaný).

 

Post Media Link

admin