V mestečku na Záhorí tento rok Dohoda odštartuje už svoj štvrtý festival. Zastávka v Malackách sa vždy vyznačovala početným publikom a dokonalým počasím :) Veríme, že inak tomu nebude ani túto sobotu (30.7.).

Okrem tradične najlepšieho letného line upu v podaní Polemic, Kmeťoband, Fragile, Funkiez, Rišo Müller či Adam Ďurica, vás čaká aj viacero noviniek v sprievodnom programe. Z Fun rádia sa môžete tešiť na Sajfu a Didianu, ktorí budú sprevádzať celým žúrom.

Program

 

Rodiny s deťmi majú prichystaní program už od 10.00. V tzv. Family zóne sa môžu zahrať, občerstviť sa, či vyblázniť na super aktivitách. Na akých, si viete prečítať tu. Vstup do zóny je zadarmo.

Rovnako zdarma môžete využiť kyvadlovú dopravu z okolitých obcí Kostolište, Gajary, Jakubov, Male Leváre, Veľké Leváre, Malacky. Autobus bude premávať od 13tej, cestovný poriadok si viete pozrieť tu. Zastávka pred Zámockým parkom je zaznačená na mapke (klikni pre zväčšenie)frd-mapa-ma-01

Na Dohode si určite nenechajte ujsť aj “silent disco”, teda diskotéku, kde hudbu počuť len cez slúchadlá. Netradičnú diskotéku bude sprevádzať penová party. Určite privítate aj chutné občerstvenie a možnosti relaxu či športové vyžitia vo Fun zóne. frd-ma-areal_06

Lístky sa budú dať kúpiť aj namieste. Cena je 13 €.

Post Media Link

admin