Adamovi ide karta. Prednedávnom vydal nový singel Spolu, bulvár šepká, že čochvíľa zaznejú aj svadobné zvony a talentovaný spevák prichádza opäť na Dohodu! Už tento víkend ho s vynoveným a jedinečným festivalovým programom zažijete v Malackách, 13. augusta v Bojniciach a nakoniec 27. augusta v Poprade.

Adam sľubuje, že všetky tri Dohody budú poriadnou žúrkou. Nepozná totiž nič lepšie ako festivaly pod holým nebom. „Milujem ich! A dokonca mám taký veľký sen, že raz spravím vlastný koncert pod otvoreným nebom, tak ako to urobil napríklad Elán. Užijem si to o to viac, že teraz som skoro stále zavretý v štúdiu. Len nedávno som pustil do sveta nový singel „#SPOLU“, ktorý predznamenáva nový album. Ten by som chcel vydať ešte tento rok,“ prezrádza svoje plány Adam Ďurica.

Na Dohode už Adam vystupoval minulý rok a publikum ho prijalo s ováciami. „V Malackách som hral aj minulý rok, bolo tam jednoducho perfektne, veľmi sa nám tam páčilo. V Bojniciach som vlani vystúpil neplánovane sám s gitarou,  aj keď som tam pôvodne vôbec nemal hrať. Už som mal totiž zbalený kufor na dovolenku a vtedy mi zavolali. Bolo to skvelé, rád si to zopakujem. No a do Popradu sa na Dohodu sa vrátim po asi siedmich rokoch, takže na Poprad sa teším najviac,“ dodáva s úsmevom Adam Ďurica.

Návštevníci festivalu v Malackách budú prví, ktorí môžu zažiť nový Adamov program zostavený pre Dohodu. A čo prezradil o svojom vystúpení? „Novú Dohodu vnímam ako super akciu v príjemných lokalitách kde môžete vidieť to najlepšie zo slovenskej hudobnej scény. Ja som si prizval k svojej kapele ďalších muzikantov a spevákov, teda už môžeme hovoriť o tom, že to bude taký Adam Ďurica Big Band, Na novej Dohode zahráme nový playlist, ktorý bude nabúchaný, a máme v ňom schované aj jedno prekvápko. Myslím si, že je to čosi nevídané, čo by odo mňa nikto nečakal a dobre sa na ňom všetci vybláznime,“ vraví trochu tajomne Adam Ďurica.

Na prekvápko sa tešíme 😉 a aj na Teba! Lístky sú ešte stále v predaji, prípadne ich zakúpiš aj na mieste za 13 Eur. A jedno prekvapanie sme pripravili aj my za podpory nášho partnera Fernet Stock. Po svojom vystúpení bude mať Adam autogramiádu v prívese Fernetu. :)

Post Media Link

admin