Fantastická atmosféra, výborné koncerty a skvelá zábava pre deti aj dospelých! Tak to vyzeralo na Dohode v krásnom prostredí Zámockého parku v Malackách. Na pódiu to odpálili Richard Müller, Fragile, Polemic a Campana Batucada, Sima Martausová či Funkiez. Obľúbený Adam Ďurica vystúpil v sprievode vlastného Big Bandu a s unikátnym programom. Fanúšikom pripravil prekvapenie a zaspieval ako John Travolta niekoľko skladieb z hudobného filmu Pomáda!

 „Hralo sa mi výborne. Máme nový program a strašne sme sa tešili, že kedy ho už odprezentujeme fanúšikom. Ja som si prizval k svojej kapele ďalších muzikantov a spevákov, čiže som si zostavil taký malý Adam Ďurica Big Band. Bol to taký môj sen a teraz sa mi ho podarilo splniť. Pripravili sme prekvapenie v podobe Pomády. Nechápem, ako to John Travolta odspieval, pretože je to strašne vysoko, ale nejako som to zvládol. Teším sa z toho, lebo všetci sa jašili a spievali…“ smeje sa Adam Ďurica.

Na novej a lepšej Fun Rádio Dohode sa vybláznili aj deti, užili si skákacie hrady aj super penovú párty!

Penová párty so silent disco

BMX show

O vtipné vsuvky sa postarali moderátori Fun Rádia Didiana a Sajfa, ktorý sa teší, že sa s fanúšikmi stretne aj na Dohode v Bojniciach a v Poprade.

„Pre mňa je to jeden veľmi príjemný žúr s ľuďmi, s ktorými spolupracujem na denno-dennej báze. My si tu vždy urobíme taký náš Funrádiovský kútik, ale sme strašne radi, že ľudia s nami tú náladu zdieľajú. Atmosféra je veľmi dobrá, je tu oveľa viac stánkov, je to tu také „šmakovné“, páči sa mi to,“ pochválil Dohodu moderátor Sajfa.

Najbližšie sa stretneme v Bojniciach na Plážovom kúpalisku! Lístky si môžete zakúpiť na predpredaj.sk. 

Post Media Link

admin