Areál Plážového kúpaliska v Bojniciach sa počas Fun Rádio Dohody uplynulú sobotu zmenil na nepoznanie. Festival ho doslova rozžiaril a zútulnil. Fantastický line-up a skvelé atrakcie pre deti aj dospelých prilákali množstvo návštevníkov, ktorí areál postupe zapĺňali už od skorých popoludňajších hodín. Jediné „dohodové“ vystúpenie Jany Kirschner divákov očarilo. Charizmatická Jana totiž opäť zo seba vydala to najlepšie. Svojou divokosťou ovládla pódium a fanúšikov úplne dostala! Hity „Modrá“, „Na čiernom koni“, „Pokoj v duši“ a ďalšie spievali spolu s ňou.

„Bolo to fantastické a úplne iné ako na ostatných festivaloch, či koncertoch. Ľudia sa prišli zabaviť a naozaj si spievali celé vystúpenie! Pre mňa je koncert terapiou, vnímam ho ako miesto, kde sa treba vybúriť a potom som v živote hrozne pokojná. Navyše, pri tanci sa dobre chudne. Takže, Bojnice boli naozaj skvelé, som veľmi rada, že som vystúpila práve v tomto meste. Moja stará mama je totiž z Nedožier – Brezian, čo je kúsok, za kopcom, a tak som celé detstvo každé leto trávila v Bojniciach. Nebola som tu už niekoľko rokov a som rada, že som sa vrátila,“ vraví s úsmevom Jana Kirschner.

Unikátny hudobný aj sprievodný program si návštevníci veľmi pochvaľovali. Nenechali si ujsť príležitosť odfotiť sa so slovenskou seniorskou basketbalovou reprezentáciou – obrovskými športovcami, z ktorých najvyšší má neuveriteľných 223 centimetrov! Spolu s fantastickým programom pre deti hodnotili festival ako jednu z najlepších rodinných žúriek tohto leta! Pochvaľovala si aj česká legenda, kapela Buty.

„Hralo sa nám výborne, k Slovensku máme krásny vzťah. Máme tu veľa kamarátov, my sme vlastne stále Čechoslováci. Slovenskí fanúšikovia sú trochu iní ako českí, majú rýchlejšie reakcie, sú otvorenejší, spontánnejší a my to máme radi,“ povedal frontman Buty Radek Pastrňák

Bojnickú Fun rádio Dohodu ozvláštnila aj nevesta s družičkami, ktorú uniesli zo svadby v Prievidzi, ale tiež obľúbený Adam Ďurica v novom imidži. Fanúšičky ohromil bradou! S humorom ich však upokojoval, že nejde o stav trvalý, ale len o dôsledok nedávneho fotenia na promo materiály. Sympatický spevák si bojnický koncert dokonale užil.

„Teším sa, že som mohol zavítať naspäť do Bojníc, pretože vlani som tu bol za takých nepredvídaných okolností, len náhodou a sám. Teraz som sem konečne prišiel s Big bandom. Ľudia boli ohromní, ocenili, že sme kapelu zväčšili a máme v nej aj speváčky a ďalšieho hráča na klávesy. Spätná väzba bola úžasná, takže zasa dnes nebudem spať. Už sa neviem dočkať do Popradu.“ dodáva Adam Ďurica.

Posledná tohto ročná Dohoda bude 27.8. pri areáli AquaCity v Poprade.

Post Media Link

admin