Sobota 27.8. nieje len posledná sobota školských prázdnin a mesiaca august, ale túto sobotu máte poslednú možnosť tohto roka zažiť ten najlepší letný žúr! Užijeme si krásny výhľad na Tatry, super hudobný program a veľa zábavy v spoločnosti Fun rádia :)

„Big shock“ zažijete pri sledovaní BMX ridera Dominika Nekolného, ktorý predvedie neuveriteľné kúsky na bicykli! Tanečná skupina The Pastels pripravila zas fantastickú tanečnú show a deti znova čaká maľovanie na tvár aj skákacie hrady. Popradská žúrka bude 27. augusta vedľa areálu AquaCity. Moderovať bude Sajfa a Didiana, takže dobrú náladu máme zaručenú :) O brušká sa báť nemusíte, jedla aj pitia bude dostatok. Čaká vás aj speeddating, bublifukovanie a kopa pódiových súťaží.

Okrem Adama Ďuricu vystúpi aj Polemic s Campana Batucada, Fragile Queen, Vidiek, Le Payaco, Kali, Igor Kmeťo ml., Heľeniny oči, Komajota a Mista. Areál otvárame už o 12:00. Prikladáme aj časový prehľad kapiel.PP_lineup_web_aktivity2

Mista (13:55)
Heľenine oči (14:50)
Komajota (15:45)
Le Payaco (16:40)
Fragile Queen (17:55)
KALI (19:15)
Adam Ďurica (20:15)
Vidiek (21:35)
Polemic+Campana Batucada (22:55)
Igor Kmeťo ml. (0:15)
DJ Julo alias Python (1:00)

(Časy sú orientačné, keďže kapely sa striedajú na jednom pódiu a ráta sa so zvukovými skúškami.)

Lístky si ešte stále môžete zakúpiť buď online na predpredaj.sk, v meste Poprad na týchto miestach za akciovú cenu 10 €:

Piazza Café v OC Max

Kaviareň Segafredo v OC Forum a v Polyfunkčnom dome Javor

AquaCity

alebo v deň Dohody na mieste, za cenu 13 €.

 

Post Media Link

admin