Omyly, v ktorých ľudia žili dlhé roky (2. časť)

Začiatkom týždňa „Slovné prešmyčky, ktoré bavia Slovensko!“ (KLIKAJ TU), včera téma „Keď niečo omylom zle pomenuješ. A žiješ v tom dlhé roky.“ (POZRI TU).

Toľko neskutočne vtipných vecí ste včera poslali, že Junior s Marcelom pokračovali v tejto téme aj dnes ráno. Milé omyly, v ktorých ľudia žili dlhé roky. Opäť sme urobili výber toho najlepšieho:

BRAŇO:
Moja topka je tanečný štýl čuča-rambo (čača-rumba).


LENKA:
Môj dedo je na svoj vek technicky celkom zdatný. Nevie si však zapamätať „internet banking“, takže ho po svojom volá „bungee-jumping"


PETER:
Mám takú chuťovku z kvetinárstva, kde jedna neznáma pani zadrela:
"Ja by som si prosila jedny tie chlamýdie."  Až po chvíli všetkým došlo, že chcela chryzantémy.


ZUZKA:
Moja maminka na Vianoce od nás dostala sadu hrncov Zepter a keď sa  chcela pochváliť svojej susedke, že aké dostala hrnce, tak povedala, že Zeppelin. Ona sa hneď pohotovo na to opýtala či LED /nechápem odkiaľ mohla pani v rokoch poznať túto skupinu/. Mojej maminky odpoveď bola:  „neviem či aj svietia, ešte som v nich nevarila.“


IVA:
Boli sme na svetovom pohári v Jasnej. Keď išli prvé kolo naše dievčatá, pri Veronike sa ma manželka spýtala, ktorá to ide. Ja som bol taký sústredený, že som jej len odvrkol: "nevidíš, že ide Vlhulová ". Odvtedy je u nás aj Veronika aj Petra len Vlhulová.


DUŠAN:
Moja budúca svokrička si obľúbila smoothie, ale volá to „šmusi“. A nedávno priniesla výborné surikaty. Až po chvíľke zdesenia sa zistilo, že myslí hurmikaki.


JANKA:
Moja mama sa ma raz opýtala: „To čo počúvaš? Tých rapúňov?" (raperov)


VLADO:

Priateľkin dedo videl na zľavových portáloch voucher do lyžiarskeho strediska. Dedo hneď zahlásil, že mohli by sme už aj my kúpiť konečne ten VEJDŽER


IGOR:
pre mňa topka od kamoša: Krenny z Levíc, inak Lenny Krevitz.


MONIKA:
„Mami, to čo máš za parfum?“
Mama vážne a presvedčivo: „to je ten - Dojče a Gabaňa“


ANDREJ:
Jeden pridám, môj tatko chcel vyspelovať HBO a povedal „hej bič ou“.


MARTIN:
Maminka hovorí. že Petra Pozdišová, Roman Pomajdo a minule úplne zabila, že škoda toho Nepomuka, dobre spieval.


DADA:
Keď sme boli na Vianoce u svokry a bola tam aj jej sestra, tak vybaľuje si dcérka hračku plyšiaka  a ona “jej, čo to je, NEMČIČI, či čo?“


SIMONA:
Minule sme doma pozerali slalom a môj oco zabil, skoro sme zomreli: „a kedy bude štartovať Veronika WELLNESS Zuzulová?“


MARTIN:
Mňa raz dala do kolien moja svokra. Prišli sme s manželkou na návštevu a jej kamarátka si otvorila presne oproti svokrinmu bytu obchod so spodným prádlom s názvom „Suzin secret“. Nasledovala smrteľná otázka: „Počujte a čo to znamená ten Zuzin sekrét?“


TONY:
Moja známa si chcela kúpiť kabelku Vifonku (Louis Vuitton) a synovi kúpila boxerky Dolce Gusto (Dolce Gabbana).


VERONIKA:
Pred pár rokmi sme sa prisťahovali do BA a ja som cca rok chodila nakupovať do Aviňonu (avion).


KIKI:
Nedá  mi nepodeliť sa o hlášku mojej starkej, keď mi zahlásila nech donesiem to "micubiši" čo je v chladničke. Myslela tiramisu.


TATIANA:
Moja nebohá babka.. Udalosť voľajaká. Asi to bola moja svadba. Riešilo sa aká pálenka. A babička zadrela: „áno áno, zoberte aj tú 7 hviezdičkovú metastázu, ujko Jožko ju ľúbi piť.“ (myslela metaxu)


NATÁLIA:
Môj snúbenec pri titulkoch nejakého filmu skríkol celý natešený: "Vedela si, že hudbu k filmu robil Voldemort Matuška?"