Keď je muž sám doma, stávajú sa rôzne veci!

Prednedávnom nám poslucháčka Andrejka urobila deň. Svojho muža nechala doma samého. Rozhodol sa, že upečie pizzu. Avšak, ako podložku zvolil podložka na krájanie zeleniny. TAKTO TO DOPADLO – POZRI!

Dnes Junior s Marcelom v tejto téme pokračovali. Tu je výber toho najlepšieho:

---------------------------------------------------------------------------------------------------

MARTINA:
Bratranec na intráku so spolubývajúcimi varili vajíčka namäkko. Po 30 minútach zavolal mame, ako dlho to treba variť, lebo tá škrupina stále nezmäkla.

PATRÍCIA:
Môj priateľ bol na PN s chrípkou. Ja som šla ráno do práce a kázala som mu nech si urobí čaj. Samozrejme, zalieval si ho do skleneného džbánu a... marodil ďalšie dva týždne na popáleniny na stehnách.

DOMINIKA:
Môj manžel je technik špecialista.  Začalo byť teplo, poslala som ho vypnúť kotol. Teda pokyn: prepnúť vločku na slniečko. Večer sa sprchujem, zrazu studená voda. Tak sa pýtam, ako vypol ten kotol. On: „Z elektriny.“ Od teplej vody odstavil na pol dňa tri rodiny.

KATKA:
Keď už spomínate manželov a ich príbehy, tak ja si vždy spomeniem na kolegynkinho manžela. Vždy v  období pečenia a lepenia lineckých koláčikov (teda na Vianoce a veľkú noc), keď ho kolegynka poverila polepiť koliečka a on zlatý mužíček polepil plné koliečka s plnými a tie s dierkou samozrejme tými istými. Keď prišla domov nevedela, či sa má smiať alebo ho doraziť. A on jej na to ešte, že: "a vieš aká to bola fuška natierať a zlepovať tie dierkové?“

ANONYM:
Môj muž keď bol doma sám, tak pri praní použil aj prášok aj aviváž. Akurát to nebola aviváž. Bol to čistič na podlahy. V pohode to tak vypral. Keď som sa ho spýtala, či nevie čítať, pretože tam je jasne napísané "ČISTIČ  PODLÁH" povedal, že to bolo vedľa prášku predsa!

KUBO:
Bývam s otcom a bratom, čiže príhod z kategórie "keď je chlap doma sám" máme až príliš. Otcovou špecialitou je nechať hrniec na zapnutom sporáku a odísť. Raz nechal variť vajcia na tvrdo a odišiel. Voda sa odparila a vajíčka sa zahrievali ďalej... až... začali vybuchovať. Následky boli smutno-smiešne. Neskutočný, nevyvetrateľný smrad, vajíčka všade a večer zakončil smutný otec čistiaci digestor pinzetou. Ale inak varí božsky.

LÍVIA
Keď ste spomínali ako si muž doma počína sám, tak posielam foto. Chcel ma prekvapiť:
JOZEF
Švagor je špecialista. Prvý príbeh: žena odchádza do práce a nechá mu kurča na stole a odkaz - daj ho grilovať so sáčkom, ktorý som tam nechala. Žena sa vráti, kurča ugrilované. V pôvodnom balení aj s polystyrénovou táckou a drobkami vo vnútri.

Druhý príbeh: žena opäť odchádza do práce. Odkaz: daj psovi jesť. Nechá tam aj hrniec so zbytkami jedla z troch dní. Vedľa neho hrniec s jeho večerou. Hádajte, čo jedol pes a čo švagor?

ERIK:
Keď som mal asi 16, rodičia išli na dovolenku a mamka pred odchodom mi vraví, že na sporáku mám zeleninovú polievku, ja na to OK. Po 4-dňoch, keď som prišiel večer domov, pozerám, že na sporáku polievka. Musel som dosť dochucovať lebo bola dosť kyslá. Nechápal som. Moja mamka a kyslá polievka? Teraz už viem.

MICHAL:
Mám takú príhodu so svokrom. Svokra ho v nedeľu poslala k babke pre rebrá, keďže varila. Svokor bez slova vstal a odišiel. Čo doniesol? Rebrík! Doteraz sa na tom bavíme a on len tvrdí, že bolo mu cudne, že na čo chce rebrík.

MAREK:
Býval som ešte s rodičmi, bol som sám doma. Mama navarila guláš, chcel som ho ohriať. Nešiel plyn. Napadlo mi, ohriať guláš v hrnci so špirálou na varenie vody, ktorú sme nosili do Bulharska na dovolenky. Zrazu strašná rana a vyhodilo elektrinu. Guláš všade. Na strope, na linke, na stenách. Rýchlo som vyhodil špirálu a vyhodil z balkóna. Keď prišli naši ťažko som im vysvetľoval ako to bolo.

EVA:
Otec si robil špagety. Scedil ich ako zemiaky, cez pokrievku. Viete, odkiaľ ich jedol... Alebo raz dostal chuť na niečo teplé. Ohrial si sardinky, rovno v konzerve. Smrad a olej po celej kuchyni. Vraj mu chutilo.

Príbeh s pizzou nájdeš TU: