Fun rádio

Playlist

hraných skladieb

×

{{ song.title }}

{{ song.author }}

{{ song.time }}

Lyrics

aktuálna pesnička

×
Aktuálny Live stream:
Fun streams
Zábava

Justin Bieber potvrdil zásnuby srdcervúcim vyznaním

  • Redakcia

Chalan sa asi fakt zamiloval...

Už pár dní koluje internetom informácia, že kanadská hviezda Justin Bieber sa zasnúbil. Až dnes však môžeme povedať, že je to naozaj oficiálne. Spevák totiž na svojom instagrame zverejnil srdcervúci odkaz pre svoju nastávajúcu Hailey Baldwin.


 

Was gonna wait a while to say anything but word travels fast, listen plain and simple Hailey I am soooo in love with everything about you! So committed to spending my life getting to know every single part of you loving you patiently and kindLY. I promise to lead our family with honor and integrity letting Jesus through his Holy Spirit guide us in everything we do and every decision we make. My heart is COMPLETELY and FULLY YOURS and I will ALWAYS put you first! You are the love of my life Hailey Baldwin and I wouldn’t want to spend it with anybody else. You make me so much better and we compliment eachother so well!! Can’t wait for the best season of life yet!. It’s funny because now with you everything seems to make sense! The thing I am most excited for is that my little brother and sister get to see another healthy stable marriage and look for the same!!! Gods timing really is literally perfect, we got engaged on the seventh day of the seventh month, the number seven is the number of spiritual perfection, it’s true GOOGLE IT! Isn’t that nuts? By the way I didn’t plan that, anyways My goodness does feel good to have our future secured! WERE GONNA BE BETTER AT 70 BABY HERE WE GO! “He who finds a wife finds a good thing and obtains FAVOR from the Lord!” This is the year of favor!!!!

Príspevok, ktorý zdieľa Justin Bieber (@justinbieber),Voľný preklad:

Chcel som počkať ešte chvíľu, aby som niečo povedal, ale slovo cestuje tak rýchlo. Počúvaj jednoducho, Hailey, ja ťa tak milujem a všetko okolo teba. Som odhodlaný stráviť s tebou môj život, spoznávať každú časť tvojho tela, milovať ťa trpezlivo a milo.

Sľubujem, že budem viesť našu rodinou čestne, aby nás Ježiš prostredníctvom svojho Ducha Svätého sprevádzal pri všetkom, čo robíme.

Moje srdce je úplne a úplne tvoje a vždy bude. Si láska môjho života Hailey Baldwin a nechcel by som ho stráviť s nikým iným. Robíš ma lepším. Nemôžem čakať na najlepšiu časť môjho života. Je to smiešne, pretože až teraz, s tebou, má všetko zmysel.

To, na čo sa teším najviac, že môj malý brat a sestra uvidia naše zdravé a stabilné manželstvo a verím, budú hľadať to isté. Toto božské načasovanie je doslova dokonalé. Spojili sme sa v siedmom dni v siedmom mesiace. Sedem je číslo duchovnej dokonalosti.

ten, kto nájde ženu, nájde dobrú vec a dostane priazeň od Pána. Toto je rok milosti!

Odporúčame