Fun rádio

Playlist

hraných skladieb

×

{{ song.title }}

{{ song.author }}

{{ song.time }}

Lyrics

aktuálna pesnička

×
Aktuálny Live stream:
Fun streams

Uložiť článok

Ak si chceš pripnúť tento článok na svoju nástenku, prihlás sa do svojho profilu, alebo sa registruj a staň sa našim členom.

Leto s Fun rádiom

  • Redakcia

Minulý rok vás Fun rádio sprevádzalo na 13-tich festovaloch po celom Slovensku. Po prvý raz sme pre vás pripravili Fun rádio Dohody. Vy, naši hostia aj my sme si to spolu užili,...

Minulý rok vás Fun rádio sprevádzalo na 13-tich festovaloch po celom Slovensku. Po prvý raz sme pre vás pripravili Fun rádio Dohody. Vy, naši hostia aj my sme si to spolu užili, a tak sme sa rozhodli pokračovať aj tento rok. Čaká vás množstvo zábavy, naši moderátori a do tanca vám budú hrať No Name, Polemic, Rytmus, Desmod, Tina, Zuzka Smatanová alebo Miro Žbirka.

Fun rádio vás minulý rok sprevádzalo aj po najväčších hudobných festivaloch na Slovensku Orange Music Summer, ktorí navštívilo takmer 80 000 ľudí.

Zapojiť sa môžete aj do súťaženia o lístky. Stačí iba počúvať Fun rádio vždy počas týždňa pred vašou Dohodou...

Navyše, Fun rádio spolu s Lyoness pre vás pripravili špeciálnu akciu! Za každý kúpený lístok môžete dostať svoje peniaze spať! Zistite VIAC...

Lavína zábavy v lete 2010 - stačí si len vybrať:

Sdílet

KÚP LÍSTKY NA DOHODU CEZ WEB alebo na predpredajových miestach Obchodné centrum Európa ( FIAT roadshow FUN Radio DOHODA) a Informačné centrum, námestie SNP 14, tel: 048 / 41 55 085. Fun rádio Dohody moderujú Junior a Marcel.
KÚP LÍSTKY NA ORANGE JOJ MUSIC SUMMER

Pozrite si atmosféru minulého leta s Fun rádiom.

Odporúčame