Fun rádio

Playlist

hraných skladieb

×

{{ song.title }}

{{ song.author }}

{{ song.time }}

Lyrics

aktuálna pesnička

×
Aktuálny Live stream:
Fun streams

Uložiť článok

Ak si chceš pripnúť tento článok na svoju nástenku, prihlás sa do svojho profilu, alebo sa registruj a staň sa našim členom.

O nás - O Fun rádiu

  • Redakcia

Fun rádio je druhé najpočúvanejšie komerčné rádio na Slovensku a je tu s Vami už 30 rokov. Stránka funradio.sk je dlhodobo jednotkou medzi rádiovými webmi a historicky najvyššiu návštevnosť dosiahla v marci 2015 – 930 654 RU.*

Fun rádio sa ako prvé slovenské súkromné rádio narodilo na frekvencii 94,3 FM 10. júna 1990. Spočiatku vysielanie zo štúdia v Bratislave pokrývalo 4 hodiny, po zvyšok dňa sa preberal signál z vysielania francúzskeho Fun rádia. Postupne sa vysielanie z Bratislavy rozširovalo - zo 4 hodín na 12 až konečných 24 hodín denne. Dnes sa svojím hudobným profilom zaraďuje do kategórie CHR (Contemporary Hit Radio).

Našim poslucháčom spríjemňujeme deň funtastickou hudbou a okrem zábavy s našimi moderátormi im poskytujeme aj plnohodnotný informačný servis počas celého dňa – najčerstvejšie správy, dopravný servis či správy o počasí.

Ranné vstávanie a cestu do školy alebo práce vám každý pracovný deň od 06.00 do 10.00 spríjemňuje Ranná šou s Juniorom a Marcelom.

Po Rannej šou až do 14.00 hodiny nasleduje moderovaný blok - Hity, ktoré milujete s Andreou.

Niekdajší hlas ranného vysielania sa vám prihovára v samostatnej šou pod názvom Sajfa šou od 14.00 do 18.00 hodiny každý pondelok až štvrtok.

Piatkové popoludnia od 14.00 do 18.00 patria Vere a jej relácii PPP s Verou, kedy poslucháčov dokonale navnadí na víkend.

Fun rádio sa nevypína ani večer. Zábava pokračuje vo vysielaní Najväčšie nové hity. Od 18.00 do 20.00 sa venujeme vašim odkazom, telefonátom a pozdravom od pondelka do piatok s Macou, Nikol alebo Tiborom.

Fun rádio Víkendy patria Vere, Nikol, Mace alebo Tiborovi, ktorí vám robia spoločnosť od 8:00 do 17:00 hodiny v sobotu a od 8:00 do 18:00 v nedeľu. V sobotu od 17.00 do 18.00  predstaví Kava novinky zo slovenskej hudobnej scény v relácii Fun in Slovakia. Na sobotný večer sme pre vás pripravili reláciu Get Fun, zameranú na tanečnú hudbu. Vo víkendovom vysielaní môžete počuť aj Šarkana so svojou Nedeľnou Talkshow od 10.00 do 12.00, kde spovedá zaujímavých hostí. Na nedeľný večer je tu pre vás FUN LIVE, ktorý prináša to najlepšie z koncertov.

Vieme, že chcete mať na výber a my vám túto možnosť ponúkame aj na našom webe. Online môžete počúvať naše živé vysielanie a k nemu 3 tematické internetové Fun rádiá (Dance, 80-90roky, CZ-SK), ktoré pravidelne dopĺňame sezónnymi internetovými rádiami. Keďže chceme byť s vami na každom kroku, stiahnuť si môžete aj našu aplikáciu pre zariadenia s operačným systémom iOS a Android.

* AIMmonitor 2007 – 2016

 

Informácie o vysielateľovi (podľa zákona o mediálnych službách č. 264/2022 Z. z.)

Odporúčame