Fun rádio

Playlist

hraných skladieb

×

{{ song.title }}

{{ song.author }}

{{ song.time }}

Lyrics

aktuálna pesnička

×
Aktuálny Live stream:
Fun streams
O nás

O nás - O Fun rádiu

  • Redakcia

Fun rádio je druhé najpočúvanejšie komerčné rádio na Slovensku a je tu s Vami už takmer 30 rokov. Stránka funradio.sk je dlhodobo jednotkou medzi rádiovými webmi a historicky najvyššiu návštevnosť dosiahla v marci 2015 – 930 654 RU.*

Fun rádio sa ako prvé slovenské súkromné rádio narodilo na frekvencii 94,3 FM 10. júna 1990. Spočiatku vysielanie zo štúdia v Bratislave pokrývalo 4 hodiny, po zvyšok dňa sa preberal signál z vysielania francúzskeho Fun rádia. Postupne sa vysielanie z Bratislavy rozširovalo - zo 4 hodín na 12 až konečných 24 hodín denne. Dnes sa svojím hudobným profilom zaraďuje do kategórie CHR (Contemporary Hit Radio).

Našim poslucháčom spríjemňujeme deň funtastickou hudbou a okrem zábavy s našimi moderátormi im poskytujeme aj plnohodnotný informačný servis počas celého dňa – najčerstvejšie správy, dopravný servis či správy o počasí.

Ranné vstávanie a cestu do školy alebo práce vám každý pracovný deň od 05.30 do 10.00 spríjemňuje Ranná šou s Juniorom a Marcelom

Po Rannej šou až do 14.00 hodiny nasleduje moderovaný blok - Hity, ktoré milujete s Didianou

Niekdajší hlas ranného vysielania sa vám prihovára v samostatnej šou pod názvom Popoludnie so Sajfom od 14.00 do 18.00 hodiny každý pondelok až štvrtok.

Piatkové popoludia od 14.00 do 18.00 patria Vere a jej relácii PPP s Verou, kedy poslucháčov dokonale navnadí na víkend.

Fun rádio sa nevypína ani večer. Zábava pokračuje vo vysielaní Najväčšie hity. Od 18.00 do 20.00 sa venujeme vašim odkazom, telefonátom a pozdravom od pondelka do štvrtka s Julom alias Pathonom alebo s Jeremym a v piatok s Nikol alebo s Macou

Fun rádio Víkendy patria Vere, Nikol, Mace a Mimovi, ktorí vám robia spoločnosť od 8:00 do 17:00 hodiny v sobotu a od 8:00 do 18:00 v nedeľu. Vo víkendovom vysielaní môžete počuť aj Šarkana so svojou Nedeľnou Talkshow od 10.00 do 12.00, kde spovedá zaujímavých hostí. A v sobotu od 17.00 do 18.00 hodiny predstaví Kava novinky zo slovenskej hudobnej scény v relácii Fun in Slovakia. Na sobotný večer sme pre vás pripravili reláciu Get Fun, zameranú na tanečnú hudbu. 

Vieme, že chcete mať na výber a my vám túto možnosť ponúkame aj na našom webe. Online môžete počúvať naše živé vysielanie a k nemu 3 tematické internetové Fun rádiá (Dance, 80-90roky, CZ-SK), ktoré pravidelne dopĺňame sezónnymi internetovými rádiami. Keďže chceme byť s vami na každom kroku, stiahnuť si môžete aj našu aplikáciu pre zariadenia s operačným systémom iOS a Android

Fun rádio je aj najväčší letný žúr. Od roku 2009 do roku 2016 sme vám prinášali najlepšiu slovenskú hudbu pod názvom Fun rádio Dohoda - najväčší letný žúr. V priebehu leta s Fun rádio Dohodami obehlo niekoľko slovenských miest. O tom, že je na Dohodách dobrá zábava svedčí aj návštevnosť, ktorú sme počátali v desiatkach tisícoch návštevníkov. Teší nás, že sme mohli spolu s vami osláviť až osem ročníkov Fun rádio Dohody! 

* AIMmonitor 2007 – 2016

Odporúčame