Fun rádio

Playlist

hraných skladieb

×

{{ song.title }}

{{ song.author }}

{{ song.time }}

Lyrics

aktuálna pesnička

×
Aktuálny Live stream:
Fun streams

Uložiť článok

Ak si chceš pripnúť tento článok na svoju nástenku, prihlás sa do svojho profilu, alebo sa registruj a staň sa našim členom.

12 slovenských blogerov, ktorých sa podľa vás oplatí sledovať

  • Redakcia

Inšpiratívni ľudia na slovenskom webe...


Až do 10.apríla môžete nominovať svojho obľúbeného blogera do súťaže Bloger roka 2016. Klikaj TU. Dnes ráno sa o vaše naj zaujímali aj Junior a Marcel. Tu je výber vašich zaujímavých tipov. Kliknutím na obrázok ťa to rovno presmeruje na stránku daného blogu.

1. Marek: foodlover.sk. Neskutočné jedlá. Zdravé a chutné, človek toho môže zjesť, koľko chce.2. Jožo: Mám veľmi rád Kamila Aujeského. Je to chalan online marketingu. Nie je to síce pre širokú verejnosť, ale my marketéri tam stále niečo nájdeme.3. Peter: Minuloročná víťazka Blogerky roka v kategórii Móda – Linda z lapkinn.com. Skvelá, talentovaná a má krásne fotky na blogu. Je veľkou inšpiráciou.4. Zuzana: Vždy som mala rada blogy Ľuba Nemeša. Pred šiestimi rokmi som ho objavila na www.dailymale.sk, odvtedy ma zabávajú. Okrem Ľubových blogov aj blogy Miša Rovňáka.5. Miky: Môj obľúbený bloger je Andrej Tichý.
Už niekoľko rokov žije v Nórsku a jeho blogy sú práve o porovnaní života v Nórsku a na Slovensku. Silno odporúčam.6. Jozef: www.bestranger.eu.  V celoštátnych súťažiach Zenit a Škola mojej profesie sa umiestnil na popredných priečkach, vytvoril napr. aplikáciu pre Android (Diktaty). Navonok sa tak netvárim, pretože je ešte mladý a mal by sa viac venovať škole, ale som naňho ako otec hrdý.7. Kamil: Victorias Traveling. Mladá, fešná, šikovná. Začína, ale odcestované má veľa.8. Katka: kamoška, ktorú veľmi obdivujem, ako si dokáže nalakovať nechty. Volá sa Alica, je z Trenčína.9. Paula: moja obľúbená je Patty image. Je skôr vlogerka a zaujala ma pozitívnou energiou a profesionalitou v oblasti líčenia.10. Mariana: Najviac sledujem manžela.
Rád fotí a stále pridáva nové fotky. Hlavne Tatry, ktoré zbožňuje.11. Nik: Vyváram podľa tinkinerecepty.sk, chutodnaty.eu, stvoryzkuchyne.com.12. Katka: Blogerka Judit:
Áno, sú to príspevky o Bohu, to sa dnes nenosí, ale je úžasné ako dokáže vyjadriť svoje, pocity, emócie, vďačnosť a myšlienky.
Odporúčame