Fun rádio

Playlist

hraných skladieb

×

{{ song.title }}

{{ song.author }}

{{ song.time }}

Lyrics

aktuálna pesnička

×
Aktuálny Live stream:
Fun streams
Zábava

Svojím gestom dojal svet! Slepému bratrancovi opísal gól, ktorý práve padol

  • Monika

Hovorí sa, že šport by mal ľudí spájať, nie ich rozdeľovať. My s tým plne súhlasíme a takéto momenty nás len utvrdzujú v tom, že ak sa človek dokáže tešiť z úspechu, či smútiť z neúspechu v skupine fanúšikov, vždy je to o niečo krajšie.

V utorok sa v zápase Ligy majstrov proti sebe postavil Neapol a Liverpool. Celý zápas rozhodol jeden jediný gól, ktorý strelil Mohamed Salah. Keď sa tak stalo, tak celý štadión Anfield vybuchol radosťou. Bol to totiž dôležitý zápas, v ktorom sa rozhodovalo, kto postúpi do vyraďovacej fázy a kto spadne do Európskej ligy.

Na zápase boli aj dvaja kamaráti, dokonca išlo o bratrancov. Obaja sú verní fanúšikovia Liverpoolu, no jeden z nich možno o niečo viac. Jeden z nich totiž nevidí, a aj keď nevidí, dokáže fandiť svojmu tímu celým srdcom. 

Po padnutom góle sa slepý fanúšik radoval, no nevedel, čo sa v prvom momente stalo. Jeho bratranec mu ale pohotovo všetko opísal, a tak mohla byť jeho radosť ešte väčšia. 

Úplnou náhodou zachytil roztomilý moment niekto, kto potom zábery zavesil na sociálnu sieť Twitter. Už teraz má video takmer 2 milióny videní a stále pribúdajú ďalšie. 

Slepý muž z videa síce zápas nemohol vidieť, ale rozhodne ho cítil možno oveľa intenzívnejšie ako veľa fanúšikov v hľadisku.

Odporúčame