Fun rádio

Playlist

hraných skladieb

×

{{ song.title }}

{{ song.author }}

{{ song.time }}

Lyrics

aktuálna pesnička

×
Aktuálny Live stream:
Fun streams
Ranná šou s Juniorom a Marcelom

17 najvtipnejších deformácií v správaní sa

  • Tirsha

Ten pocit, keď kolegovi povieš „kuc-kuc“ a frajerku nazveš „kámo“

Každý z nás sa správa ináč v prítomnosti detí, domácich miláčikov či svojho partnera. Niekedy používame expresívne výrazy, inokedy sa snažíme vychovávať. Príde nám to už tak prirodzené, že sa takto správame aj pri ľuďoch, v spoločnosti ktorých sa to veľmi nehodí. Samozrejme omylom. Poďte sa o tom presvedčiť spolu s nami.


MAJKA
Raz som, ako matka troch malých detí, na rodinnej oslave pokrájala mäsko na tanieri svokrovi.


SIMONKA

So synčekom sme chodili na slepačiu polievku k tete Eve, preto sme polievku nazvali Evi pola-pola. Tento názov sa u nás udomácnil natoľko, že som si počas romantickej večere v reštaurácii objednala Evi pola-pola a pokračovala ďalej v objednávke. Neskôr mi čašník povedal, že ho to mrzí, ale oni Evi pola-pola, bohužiaľ, v ponuke nemajú.  


ZUZKA

Keď boli moje deti ešte malé, prišla k nám na návštevu moja sestra. Už bol večer, deti spali a my sme popíjali víno. Sestra si kýchla a ja som okamžite vyskočila, strčila jej k nosu vreckovku a autoritatívne prikázala: ,,Poriadne fúkni!“


TOMÁŠ

Každé ráno veziem dcéru do škôlky a ako prvé už automaticky púšťam Mira Jaroša. Potom niekedy veziem v práci robotníkov na stavbu a oni sa divne pozerajú, čo to počúvam. Ja si k tomu ešte sem-tam zahmkám štýlom: ,,hurá, hurá, narodeniny!“...a štyria chlapi v aute.


MIŠKA

Mám troch synov. Na materskej s posledným synom sme si s manželom spravili pekný večer. Keď nastala chvíľa ticha, tak som začala "ťapi ťapi ťapušky". Vtedy som si uvedomila, že je načase ísť do práce.


MIŠO

Otec cestoval autobusom, keď mu zrazu na cestu vybehli husi. Jedna z cestujúcich sediacich vpredu sa postavila, začala sa rozháňať rukami a na celý autobus kričať: „Ša! Ša!“ Potom si celá červená sadla.


JOHNY

Prvé 2-3 mesiace vzťahu som svoju priateľku volal „kámo“. Po polroku som každého začal volať „láska“. Aj kamarátov na pive.


RADOVAN

Denne chodievame s dva a pol ročnou dcérou popri plote, za ktorým sa pasú husi a kačky. Vždy sa pri ňom zastavíme a ja jej hovorím, že kačička robí „kač-kač“ a húska „gá-gá“. Raz ma manželka vyslala do potravín samého. Vracajúc sa naspäť s igelitkou v ruke som sa zastavil pri plote a spustil: ,,káááč- kač-kač...gááá-ga-ga“. Uvedomil som sa, až keď sa mi pozdravili susedky.


LUKÁŠ

My máme doma dvojročného syna a moja žena, keď hocikoho počuje zakašlať, tak mu hneď hovorí „kuc-kuc“.


JOŽKO

Šiel som autom s kolegom po diaľnici. Monotónna cesta. Zrazu som uvidel, ako sa pasie stádo dobytka. Otočil som sa na kolegu a spontánne spustil: ,,Ahá, pozeraj! Jéééj, kravičkyyy!“


ZUZKA

S manželom sme kupovali vankúše a deku. Pri pokladni som bola asi siedma v poradí, preto šiel manžel kočíkovať von. Ako som čakala v rukách som držala peňaženku a vankúše s dekami, ktoré som v náručí natriasala a tíšila ,,ššššš“. Dvaja ľudia ma pustili pred seba.


LENKA

Istý čas naše deti fičali na Fíhe tralala. Bežne si manžel v bagri pri práci spieval pesničku: ,,Bager chodí s tatrovkou, láska ako hrom...“ Zamestnanci si už zvykli.


VIKTOR

Párkrát sa mi pri raňajkách stalo, že syn behal okolo a manželka ho pri tom kŕmila nejakým jogurtom. Behom rozhovoru sa mi snažila natlačiť lyžičku do úst so zamračeným pohľadom a slovom „hááám“.


LUKÁŠ

Pravidelne sa mi stáva, že keď nám manželka chystá obed, mávam nadrobno nasekanú mrkvičku a mäsko v polievke.


INGRID

Už asi 2-3krát sa mi stalo, že som pri venčení nášmu psovi ukazovala traktor alebor bager.


BARBORA

Už ste kočíkovali nákupný vozík? Lebo ja áno.


VLADO

V Dunajskej Lužnej som vyložil dcéru v škôlke. Ešte na Gagarinke som si za sprievodu Mira Jaroša umýval zúbky.

Odporúčame