Fun rádio

Playlist

hraných skladieb

×

{{ song.title }}

{{ song.author }}

{{ song.time }}

Lyrics

aktuálna pesnička

×
Aktuálny Live stream:
Fun streams
Hudba

Majself po dvoch rokoch predstavil unikátny album "Rómeo a Júlia", ktorý pokrstil novým klipom

  • DC

„keď je Rómeo, tak je aj Júlia...ROMEO A JULIA sme my“

Majself po takmer 2 rokoch vydáva nový album “ROMEO A JULIA”. Okrem samotného spustenia predpredaja uviedol raper na domácu scénu aj titulný klip s rovnomenným názvom ako samotný album. Skladbou “ROMEO A JULIA” tak pokrstil svoje jedenásť ročné hudobné dielo.

Celý album sa nesie s tématikou, kde bude figurovať Majselfova najväčšia životná múza – manželka Julka. „ Album „ROMEO A JULIA“ je zhrnutie môjho života za 11 rokov, kedy som spoznal svoju ženu Julku. Tak ako na zdravý vzťah treba vyzrieť, tak aj na tento album som musel dospieť. Je na ňom 18 skladieb, ktoré majú postupnosť a logiku. Je na ňom všetko, čo mi život za ten čas dal a vnímal som to v spojení s nami dvomi. Vložil som doň všetko, čo som v sebe mal, a aj touto formou doslova cez skladby púšťam ľudí do svojho vnútra a nášho sveta. Album ma moderný sound, každá skladba je iná a pre mňa ako umelca symbolizuje zatiaľ najväčší hudobný progres, aký som v kariére spravil,"  hovorí MAJSELF.

Erik Tomašák

Album raper pokrstil novým klipom “ROMEO A JULIA”, o ktorý sa opäť postaral jeho dvorný režisér Dušan Krajčovič. Námet si navrhol Majself sám a o krásne lokácie sa postaral Dušan. “S Julkou sme spolu už 11 rokov, zažili sme nádherne chvíle, ale nevyhli sme sa ani tým horším. Nedávame na reči ostatných, ale prehnané negatívne komentáre nám tiež niesú ľahostajné. Preto som sa vo finále rozhodol pre titulnú skladbu “ROMEO A JULIA”, pretože sme v nej chceli poukázať, že ak sa dvaja ľúbia, nezaujíma ich cudzia kritika, osobné narážky či zazerávačky lebo v zdravom vzťahu si vytvoríte vlastný svet, kde nepozeráte na ostatných, ale pre vás existuje len ona a nič viac. Chceli sme vystihnuť presne tieto pocity, preto sme zazerávacie scénky natáčali v mojej obľúbenej reštaurácií Fou Zoo, keďže najmä na verejných miestach ako sú reštiky, kluby či kaviarne si najviac ľudia nevedia odpustiť tie opovrhovacie pohľady. Matej Zrebný, youtuber a môj kamarát to zahral excelentne, až som si na chvíľku myslel, či to náhodou nemyslí vážne”, vysvetľuje úsmevne pointu celého klipu raper.

Odporúčame