Fun rádio

Playlist

hraných skladieb

×

{{ song.title }}

{{ song.author }}

{{ song.time }}

Lyrics

aktuálna pesnička

×
Aktuálny Live stream:
Fun streams
Hudba

IMT Smile predstavujú zamilovaný duet so Szidi Tobias "Podaj mi ruku"

  • Kava

Ivan Tásler o nej hovorí ako o jednej z najintímnejších pesničiek, aké kedy nahral.

Obľúbená slovenská kapela IMT Smile sa spojila so známou herečkou a šansónovou speváčkou Szidi Tobias a naspievali spolu pieseň Podaj mi ruku. V skladbe spievajú o láske, vzájomnej podpore a o tom, že je ľahšie kráčať životom spoločne a pomáhať si v dobrom aj zlom.

Hudbu k piesni zložil Ivan Tásler a autorom textu je vynikajúci textár a scenárista Peter Lipovský, ktorý pre Szidi napísal množstvo piesní. Sedmoláska je názov výberového dvojalbumu, na ktorom sa nachádzajú mnohé z nich a je to vlastne prierez speváčkinej doterajšej tvorby. Szidi Tobias prezradila, kde sa vzal text pesničky a ako vlastne došlo k tejto spolupráci: "Je to veľmi starý, ale zároveň veľmi pekný text, ktorý dlho ležal odložený v šuplíku. Básnik, keď ho napísal, rovno povedal, že je to čistá Táslerovka. Ja som si na tento jeho výrok nedávno spomenula a zavolala som Ivanovi Táslerovi."

"Pôvodne sme to pripravovali pre Szidi, ale pri tvorbe som mal stále silnejší pocit, že tam mám spievať aj ja. Tak som Szidi poprosil, aby to bolo na našej doske a súhlasila," dodáva Ivan Tásler.


POZRITE SI VIDEO, KTORÉ IMT SMILE VYDÁVAJÚ PRÁVE DNES:

Vypočujte si Ivana Táslera a príbeh pesničky Podaj mi ruku. 

Fun Play

Ivan Tásler a príbeh pesničky Podaj mi ruku

Podaj mi ruku je ďalším predstavovaným singlom z najnovšieho albumu IMT Smile - Budeme to stále my, ktorý len nedávno vyšiel aj na červenom vinyle. Mnohé piesne z tejto dosky, ale aj najväčšie hity kapely si budete môcť vychutnať už o necelé dva mesiace 13. júla na veľkolepom koncerte IMT Smile vo Východnej.

Odporúčame