Fun rádio

Playlist

hraných skladieb

×

{{ song.title }}

{{ song.author }}

{{ song.time }}

Lyrics

aktuálna pesnička

×
Aktuálny Live stream:
Fun streams

Uložiť článok

Ak si chceš pripnúť tento článok na svoju nástenku, prihlás sa do svojho profilu, alebo sa registruj a staň sa našim členom.

Čo sú Slováci schopní urobiť pre svojich domácich miláčikov

  • JK

Raňajky do postele, osobná slúžka či spoločné sledovanie telenovely

Láska k zvieratám vie byť niekedy tak veľká, že sa k svojim miláčikom správame rovnako ako k ľuďom. Alebo možno aj lepšie. Sajfa preto zisťoval, kam siahajú vaše hranice oddanosti domácim miláčikom. Tu sú tie naj. 


KRISTÍNA
Moja matka odmietla upratovať, len aby nezobudila kocúra

KATKA

Auto sme kupovali vhodné pre Charlieho a máme obrovskú na mieru robenú posteľ, aby sme sa pohodlne vyspali všetci traja.

VERONIKA

My s našou kobylou pozeráme Divoké kone aby sa necítila ochudobnená o romantický život.

SILVIA
Moja babička nosí psíkom raňajky do postele, aby nemuseli vstávať.

PATRÍCIA

Nemôžem pred mojím otcom povedať "ty si zlý pes". Začne mi seriózne, neznášanlivo a s nahnevaným výrazom tváre nadávať, že to nie je žiadny "pes" ale náš Leuško! Potom začne s tým, že sa mám zamyslieť nad sebou čo rozprávam, robím a ako sa k nemu správam. Asi som zlá dcéra ja.

JAROSLAVA

Robím so psami. Jeden pán vždy, keď mi nechá jeho maznáka, tak sa s ním lúči 15 minút so slovami: "Neboj sa, anjelik môj, ocko príde..idem kúpiť chlebík a som tu".

KATKA

Náš Macej s nami spával, jedol za stolom, a oslavoval všetky sviatky.

ANDREA
Doplnky do domácnosti vyberáme k farbe srsti nášho psa. V 3i byte má 5 pelechov rôzneho druhu, aby si mohol vybrať. A dovolenky vyberáme len také, aby mohol ísť s nami. Keď sme ho brali z útulku, tak sme mu sľúbili, že sa bude mať už len dobre.

DANIELA

Moja sestra žije v Hong Kongu a má slúžku. Tá, okrem iného, má na starosti aj zabávanie mačiek. Hlavne v noci

ROMAN

Raz som videl celú rodinu na prechádzke. Mama, otec, syn a kočiar. Manželka ako milovníčka detí nakukla do kočiara a tam...čivava.

Odporúčame