Fun rádio

Playlist

hraných skladieb

×

{{ song.title }}

{{ song.author }}

{{ song.time }}

Lyrics

aktuálna pesnička

×
Aktuálny Live stream:
Fun streams
Hudba

Spevák Karel Gott oznámil fanúšikom smutnú správu. Bojuje so zákernou chorobou!

  • AH

Prajeme skoré uzdravenie

Český spevák Karel Gott trpí akútnou leukémiou a podstupuje ambulantnú liečbu. Oznámil to dnes na svojom facebookovom profile. Spevák, ktorý v júli oslávil 80. narodeniny, má zdravotné problémy už dlhší čas a pred štyrmi rokmi prekonal nádorové ochorenie lymfatických uzlín. Gott vo svojom statuse vysvetlil, že zhruba pred poldruha rokom sa uňho objavila porucha krvotvorby v podobe myelodysplastického syndrómu. Uviedol, že napriek niekoľkým druhom liečby toto ochorenie v uplynulých mesiacoch prešlo do akútnej leukémie.

Spevák spresnil, že podstupuje ambulantnú liečbu a dochádza do nemocnice na kontroly, keďže lekári sledujú jeho celkový zdravotný stav. Vo svojom vyhlásení zároveň žiada bulvárne médiá, aby rešpektovali jeho právo na súkromie. Práve bulvár v uplynulých mesiacoch veľmi pozorne monitoroval Gottove vystúpenia a upozorňoval aj na odvolávanie jeho koncertov.

“Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov TASR je bez  predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.”

Odporúčame