Fun rádio

Playlist

hraných skladieb

×

{{ song.title }}

{{ song.author }}

{{ song.time }}

Lyrics

aktuálna pesnička

×
Aktuálny Live stream:
Fun streams
Hudba

Skupina Sám Sebou má v novej skladbe všetko na háku

  • DC

Tentokrát sa kapela rozhodla viac experimentovať a pomalé baladické rytmy nahradila tanečnými pasážami.

Talentovaná hudobná skupina z východu, Sám sebou, strávila leto v nahrávacom štúdiu, kde bratia Matúš a Marek Fifíkovci spoločne so svojim bratrancom Robom Faithom, pracovali na nových skladbách. Jednou z nich je aj pieseň Dnes to mám na háku, ktorá sa svojou atmosférou a produkciou totálne odlišuje od predošlého repertoáru skupiny.

„Skladba Dnes to mám na háku vznikla úplne spontánne, ako väčšina našich piesní. Má v sebe letnú atmosféru a práve na prelome júla a augusta mi v jeden namáhavý, teplý, letný deň, keď som nič nestíhal, napadla veta ‘dnes to mám už na háku‘. Táto myšlienka ma natoľko zaujala, že som mal základnú hudobnú linku piesne za pár minút hotovú. A už stačilo dopísať len text,“ prezradil Matúš Fifik.

“V kapele sme sa rozhodli, že o celkovú produkciu piesne, sa v tomto prípade postarám ja. Od začiatku som chcel, aby singel mal tanečný charakter a aby z neho išla pohoda, čo si myslím, že sa aj podarilo. Pieseň má skvelú zapamätateľnú tému, na ktorej je postavená celá melódia, ktorú následne nedostaneš z hlavy. Dúfame, že sa chytí a že bude skvelo fungovať aj na koncertoch,” pokračuje Matúš.

Nová skladba má už aj svoj videoklip. O ten sa postarali chalani z Newill Media Agency, ktorí so skupinou spolupracovali aj v minulosti

Odporúčame