Fun rádio

Playlist

hraných skladieb

×

{{ song.title }}

{{ song.author }}

{{ song.time }}

Lyrics

aktuálna pesnička

×
Aktuálny Live stream:
Fun streams
Hudba

Zverejnili dosiaľ nevydanú pieseň od Georgea Michaela. Fanúšikovia sú nadšení!

  • DC

Skladba "This Is How (We Want You to Get High)" zaznie na konci nového filmu.

Doteraz nepublikovaná pieseň zosnulého britského speváka Georgea Michaela, ktorú nahral pred svojou smrťou koncom roku 2016, vyšla v stredu predtým, ako bude zahrnutá do nového filmu obsahujúceho jeho hudbu. 

Skladba s názvom "This Is How (We Want You to Get High)" bola napísaná v roku 2012 a neskôr nahraná v londýnskych Air Studios, pričom posledné úpravy na nej sa vykonali v roku 2015, počas Michaelových posledných nahrávacích aktivít. Nová pieseň, ktorá mala premiéru v programe Breakfast Show na stanici BBC Radio 2, sa tematicky zaoberá spoločenskými problémami. V príslušnom tlačovom vyhlásení sa uvádza, že ide o jeho prvú pôvodnú nahrávku za uplynulých sedem rokov. Spolu s piesňou bol na internete zverejnený i videoklip s textom. Videoklip obsahuje animované archívne zobrazenia speváka.

Skladba zaznie na konci prichádzajúceho filmu "Last Christmas", ktorý je inšpirovaný Michaelovou hudbou. Zmienený film bude mať americkú premiéru 8. novembra a britskú premiéru 15. novembra. Režisérom snímky je Paul Feig, na scenári sa podieľala oscarová britská herečka Emma Thompsonová. Vo filme účinkujú Emilia Clarkeová, Henry Golding a Michelle Yeohová.Na soundtracku k tejto romantickej komédii sa objavia tri ďalšie dosiaľ nezverejnené skladby od Georgea Michaela.

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

Odporúčame