Fun rádio

Playlist

hraných skladieb

×

{{ song.title }}

{{ song.author }}

{{ song.time }}

Lyrics

aktuálna pesnička

×
Aktuálny Live stream:
Fun streams
Súťaže

Menej alebo viac

  • MH

Uhádni vzdialenosť z jedného miesta na druhé a vyhraj!

Chceš vyhrať víkendový pobyt na Slovensku, na ktorý sa odvezieš novým Mercedesom?

Zaregistruj sa do súťaže a čakaj na náš telefonát. Tvojou úlohou bude v časovom limite 30 sekúnd uhádnuť presnú vzdialenosť z jedného miesta na druhé.

Moderátor Ti k správnej odpovedi pomôže tak, že  Ti  povie "menej" alebo "viac."

Za správnu odpoveď považujeme najkratšiu vzdialenosť podľa Google maps.

VÝHRA:

5x darčekový poukaz na víkendový pobyt na Slovensku pre 2 osoby s polpenziou v hodnote 345 € a zapožičanie vozidla Mercedes-Benz Triedy A alebo B na víkend.

Výhry do súťaže poskytuje Mercedes-Benz Slovakia s.r.o. Obrázok v hlavičke súťaže je ilustračný, výber vozidla podľa aktuálnej dostupnosti.

V zmysle zákona č. 595/2003 Z. z. o dani z príjmov v znení neskorších predpisov, pri poskytnutí nepeňažnej výhry alebo ceny v hodnote nad 350 € organizátorom súťaže, daň z príjmu je povinný zaplatiť príjemca výhry alebo ceny, a to zo sumy presahujúcej túto hodnotu, vychádzajúc z podaného daňového priznania. V zmysle zákona č. 595/2003 Z. z. o dani z príjmov a zákona č. 580/2004 Z. z. o zdravotnom poistení v znení neskorších predpisov, nepeňažná výhra v hodnote nad 350 € podlieha odvodom na verejné zdravotné poistenie, pričom sadzba poistného je vo výške 14%.

 

PREČÍTAJ SI INFORMÁCIE O SÚŤAŽI

Vystúpte z davu s Mercedes-Benz a konečne nahoďte štýl, po akom ste vždy túžili. Teraz za cenu, o akej ste ani nesnívali. Odneste si od autorizovaného predajcu Triedu A hatchback alebo sedan, či Triedu B s bonusom až 4.000 €. S novým Mercedes-Benz získate viac za oveľa menej ako si myslíte. Viac na www.mercedes-benz.sk/4000