Fun rádio

Playlist

hraných skladieb

×

{{ song.title }}

{{ song.author }}

{{ song.time }}

Lyrics

aktuálna pesnička

×
Aktuálny Live stream:
Fun streams

Uložiť článok

Ak si chceš pripnúť tento článok na svoju nástenku, prihlás sa do svojho profilu, alebo sa registruj a staň sa našim členom.

FUN_VLOG: Juniorove rozdávanie tresky skončilo pobytom v CPZ-ke

  • DC

Celé Slovensko si pochutilo na legendárnych raňajkách – na treske!

Začiatkom novembra sme ťa potešili parádnou súťažou s názvom „Legendárne raňajky“. Tvoja úloha bola jednoduchá – zaregistrovať sa a čakať, či ťa vyžrebujeme. Cena bola lákavá – štyrom šťastlivcom totiž naši moderátori osobne doručili "legendárne raňajky" do firmy kde pracovali a naservírovali im a aj všetkým kolegom Tresku v rožku priamo z pojazdného Treska baru.

Treskové raňajky sme odštartovali priamo na Leškovej pred Funkom. A v ďalšie dni sme si potom odskočili do Kremnice, Rimavskej Soboty, Bardejova a do Žiliny. Pozri si náš nový vlog z tohto výjazdu. Sajfa zistil, že má rodinné zázemie v mincovni v Kremnici, no a Junior skončil cele v predbežného zadržania.

Začni svoj deň s legendárnou Treskou od PRETO Ryba Žilina!Daj si na raňajky originálnu Tresku v rožku a ďalšie žilinské novinky priamo z pojazdného Treska baru.PRETO Ryba Žilina je najväčší výrobca rybích a lahôdkových šalátov na Slovensku, ktorý ti prináša výborné raňajky už desiatky rokov.

Odporúčame