Fun rádio

Playlist

hraných skladieb

×

{{ song.title }}

{{ song.author }}

{{ song.time }}

Lyrics

aktuálna pesnička

×
Aktuálny Live stream:
Fun streams

Uložiť článok

Ak si chceš pripnúť tento článok na svoju nástenku, prihlás sa do svojho profilu, alebo sa registruj a staň sa našim členom.

Vtáky noci a fantastický prerod jednej Harley Quinn

  • MH

Vyplň správne kvíz a poleť do Londýna na premiéru filmu

Vyplň správne kvíz, zaregistruj sa do súťažného formulára a čakaj na náš telefonát z vysielania. Môžeš vyhrať jeden z piatich filmových balíčkov alebo možno práve Ty poletíš do Londýna ...

HLAVNÁ CENA :

Pre 1 výhercu (výherca + jedna osoba doprovod) výlet do Londýna na premiéru filmu BIRDS OF PREY (Vtáky noci a fantastický prerod jednej Harley Quinn)

Cena zahŕňa (hodnota výhry je 600 € + letenky) :

  • spiatočné letenky pre výhercu a jeho doprovod
  • transfer z/do hotela v Londýne
  • jedna noc v Londýne s ubytovaním a raňajkami
  • lístky na premiéru filmu BIRDS OF PREY v Londýne pre výhercu a jeho doprovod

V zmysle zákona č. 595/2003 Z. z. o dani z príjmov v znení neskorších predpisov, pri poskytnutí nepeňažnej výhry alebo ceny v hodnote nad 350 € organizátorom súťaže, daň z príjmu je povinný zaplatiť príjemca výhry alebo ceny, a to zo sumy prevyšujúcej hodnotu 350 €. Výhercovi zároveň môžu vniknúť v tejto súvislosti ďalšie náklady na prípadné odvody podľa aktuálne platných legislatívnych predpisov.

Premiéra filmu: 6. februára 2020 v slovenských kinách

MENŠIE CENY:
Pre 5 výhercov filmový balíček „BIRDS OF PREY“ - obsahuje jednu z POPup postavičiek, prívesok kladivo/prívesok baseballová pálka/pero s postavičkou Harley, plyšová baseballová pálka a 2x lístok do kina CINEMAX

Ceny do súťaže venuje Continental film.