Fun rádio

Playlist

hraných skladieb

×

{{ song.title }}

{{ song.author }}

{{ song.time }}

Lyrics

aktuálna pesnička

×
Aktuálny Live stream:
Fun streams
Hudba

„Zvládneme to!“ odkazuje Miro Jaroš. V novom klipe prináša kombináciu hostí, akých by si rozhodne nečakal

  • DC

Miro Jaroš: „Je dôležité, aby sme si uvedomili, ako veľmi sa navzájom potrebujeme.“

Pandémia koronavírusu priniesla do sveta hudby množstvo zmien. Mnohí umelci využívajú koncertné prestávky na tvorbu nových piesní. Týždne strávené v nahrávacích štúdiách už prinášajú svoje ovocie a umelci po celom svete vydávajú skladby na podporu svojich fanúšikov v náročných dňoch. Výnimkou nieje ani slovenská scéna. Najnovšie predstavil svoj singel spevák Miro Jaroš. Prostredníctvom novej skladby Zvládneme to sa prihovára svojim najčastejším poslucháčom - deťom a ich rodičom.

„Mojím prianím je, aby sme sa hlavne zabavili a povzbudili sa navzájom. Uvedomili si, ako veľmi sa potrebujeme,“ hovorí Miro Jaroš na margo toho, prečo sa rozhodol vydať pieseň Zvládneme to. Dôležitou úlohou jeho novej skladby je tiež zodpovedať časté detské otázky, ktoré aktuálna situácia priniesla. „Myslím si, že je dôležité byť pravdivý a úprimný. Toto obdobie je náročné pre všetkých. Deťom chýbajú kamaráti, ihriská, niektorým rúška prekážajú. Verím, že nová pesnička tiež pomôže to ľahšie zvládnuť,“ vysvetľuje.

Pesnička plná múz...

Za vznikom pesničky Zvládneme to sa skrýva hneď viacero múz... Jednou z nich sa stala tiež prezidentka Zuzana Čaputová. Práve jej slová môžu fanúšikovia počuť v závere pesničky. „Krátko po tom, kedy na Slovensko prišla korona, som sledoval v televízii príhovor pani prezidentky. Keď na konci príhovoru povedala „Zvládneme to!“ zarezonovalo to vo mne. Neskôr som podľa toho nazval pesničku,“ prezrádza Miro.

Zdroj: Miro Jaroš_Zvládneme to

Videoklip, ktorý spojil doteraz nespojiteľné: „Situácia si naozaj vyžaduje spojenie všetkých“

Okrem pani prezidentky sa krátkymi videami pridali aj mnohí Mirovi kolegovia a priatelia so svojimi rodinami - Kali, Tina a Separ, Peťo Cmorik, Mark Dann, tanečník Miňo Kereš či deti herečky Kristíny Tormovej.„Pozdravom prispeli tiež moji kamaráti z detského segmentu (Spievankovo, Fíha Tralala, Smejko a Tanculienka alebo Paci Pac). Zámerom bolo spojiť doteraz „nespojiteľné“ a vyzdvihnúť, že terajšia situácia si naozaj vyžaduje spojenie všetkých bez ohľadu na postavenie či exkluzivitu.“

Odporúčame