Fun rádio

Playlist

hraných skladieb

×

{{ song.title }}

{{ song.author }}

{{ song.time }}

Lyrics

aktuálna pesnička

×
Aktuálny Live stream:
Fun streams
Správy

EXKLUZÍVNE: Do kín mieri nový slovensko-český film Muž so zajačími ušami. Pozri si prvý oficiálny trailer

  • DC

Film Muž so zajačími ušami je plný skvelých slovenských a českých hercov!

Dva mesiace pred premiérou nového slovensko-českého filmu Muž so zajačími ušami ponúkajú tvorcovia na čele s režisérom Martinom Šulíkom jeho prvú ochutnávku v práve zverejnenom traileri. Muž so zajačími ušami je lyrickou komédiou o mužovi, ktorému sa život prevráti zo dňa na deň̌, ale aj rozprávaním o našich predstavách o živote, aké môžu byť niekedy mylné a zároveň smutné aj komické.


Najlepší slovenskí a českí herci


Snímka Muž so zajačími ušami je plná skvelých slovenských a českých hercov. Postava hlavného hrdinu, spisovateľa Jozefa, bola písaná priamo na telo Miroslavovi Krobotovi, uznávanému českému režisérovi, ktorý sa v zrelom veku stal rovnako oceňovaným a obľúbeným hercom. V úlohe jeho najlepšieho priateľa, sa predstaví legendárny Oldřich Kaiser. „V prípade Oldřicha Kaisera, mal Martin Šulík jemnú obavu, či nie je príliš odvážne požiadať ho o spoluprácu. Nakoniec ale diváci uvidia, prečo to hrá práve on“ prezradil producent filmu Rudolf Biermann s tým, že oproti tomu bolo veľmi ľahké obsadiť ženské postavy. Manželku hlavného hrdinu stvárnila Zuzana Kronerová, jeho priateľku Alexandra Borbély a spisovateľovu dcéru si zahrala Táňa Pauhofová.


Zuzana Kronerová s Martinom Šulíkom spolupracovala po prvýkrát: „Ja som už ani nedúfala, že budem s Martinom Šulíkom nakrúcať. Nehovorím, že by som na to myslela celý život, ale som veľmi potešená, že som s ním mohla na tomto filme pracovať ” spomína obľúbená herečka.


Osvedčený tím tvorcov


V poradí desiaty hraný film režiséra Martina Šulíka príde do kín 22. októbra a na jeho scenári spolupracoval už tradične so svojim dvorným spoluscenáristom Marekom Leščákom. Tentokrát ponúkajú príbeh o mužovi, ktorý́ jedného dňa získa nečakanú schopnosť- mimoriadny sluch v podobe zajačích uší. Ten mu umožňuje výborne počuť nielen hlasy ďalších ľudí́, ale predovšetkým ich myšlienky.

Odporúčame