Fun rádio

Playlist

hraných skladieb

×

{{ song.title }}

{{ song.author }}

{{ song.time }}

Lyrics

aktuálna pesnička

×
Aktuálny Live stream:
Fun streams
Hudba

V novinke od bardejovskej kapely NIEčO NAVYšE sa objavilo mnoho známych hudobníkov zo Slovenska

  • DC

Po menšej pauze prichádza s novým videoklipom aj bardejovská štvorica NIEčO NAVYšE. V najnovšom počine sa ukázalo niekoľko slovenských hudobníkov, aby tak podporili spoločnú myšlienku, ktorou je spojiť Zopár právnych ľudí v rovnomennej skladbe.

S nápadom prišiel spevák kapely, Willi Zamborský: „Oslovili sme kapely a hudobníkov, s ktorými sa už istý čas poznáme, či by boli ochotní natočiť nejaké video do nášho pripravovaného klipu. Myšlienkou bolo najmä to, aby sme poukázali na spoluprácu a súdržnosť, keď niekto z nás potrebuje pomocnú ruku – myslím, že sme to demonštrovali ako sa na rockerov patrí.“ Dodáva, že skladba vyjadruje to, že človek sám nič nezmôže, a preto je vedľa neho stále zopár správnych ľudí, ktorí sú ochotní pomôcť a „týmto ľuďom zo srdca ďakujeme.“


Vo videoklipe, ktorý dal dohromady Peter Durák z DURAK PRODUCTION, sa objavili zvučné mená slovenskej hudobnej scény napr. Braňo Bajza - Polemic, Michal Neffe King Shaolin, Celeste Buckingham(kapelník), Michal Žitňanský - Zoči Voči a ďalší. „S chalanmi sa poznáme zo spoločných koncertov a pesnička sa mi zapáčila na prvé počutie. Myslím si, že je to super nápad, aj ja som chcel už dávnejšie spraviť takýto klip, ale asi už nespravím, chalani ma predbehli. No keď sa započúvam do textu skladby, iný klip si ani neviem predstaviť,“ prezradil Michal Žitňanský.

Odporúčame