Fun rádio

Playlist

hraných skladieb

×

{{ song.title }}

{{ song.author }}

{{ song.time }}

Lyrics

aktuálna pesnička

×
Aktuálny Live stream:
Fun streams
Hudba

S odchádzajúcimi „horúcimi dňami“ prichádza nový Rakovicky

  • DC

Posledné letné dni boli pre hudobné zoskupenie Rakovicky opäť plodnými.

Aj keď kultúra v súčasnosti nie vlastnou vinou kolabuje, líder Marek Rakovický a producent Oliver Fillner, stihli vytvoriť „atmosferický“ videoklip. Ide o pieseň „Hot Days Like These“, ktorej obrazové stvárnenie si sami natočili vo vlastnej réžii v rakúskom Neusiedl am See a v Marekovej rodnej Bratislave.


„Pocitovka, v ktorej sa prechádzam Bratislavou presne tými miestami, kde som chodieval ako malý chlapec a spomínam na časy 20 rokov dozadu, je popretkávaná zábermi tzv. rakúskeho mora, kam rád chodievam momentálne,“
 prezradil Marek.

V piesni nie je počuť len jeho špecifický a nezameniteľný hlas, ale aj zatiaľ neznámy ženský vokál. Skladba „Hot Days Like This“ sadla ako uliata mladej Nine Baluškovej, o ktorej budeme ešte určite počuť. Svojim nádherným hlasom totiž dodáva piesni tú správnu atmosféru, o ktorú hudobne aj obrazovo išlo šikovným chalanom z Rakovicky.


"Spolupráca s Ninou bola veľmi vydarená, presne vystihla emóciu piesne. Je veľmi talentovaná a určite s ňou ešte budeme spolupracovať,“ uzavrel Marek Rakovický. Bonusom je aj to, že táto príjemná letná skladba má v sebe potenciál „zahriať“ na duši každého, kto to v týchto zvláštnych časoch naozaj potrebuje.

Odporúčame