Fun rádio

Playlist

hraných skladieb

×

{{ song.title }}

{{ song.author }}

{{ song.time }}

Lyrics

aktuálna pesnička

×
Aktuálny Live stream:
Fun streams
Hudba

Majself v chytľavej latino skladbe spieva o porozchodových drámach a posiela odkaz všetkým ex!

  • DC

Majself vypúšťa ďalší vizuál, tentokrát pod režisérskym dohľadom Dušana Krajčoviča, ktorý netradičným, kinematografickým spôsobom poukazuje na myšlienku interpréta. Jeho latino novinka tak nielen rytmikou, ale aj snímkou roztancuje všetky zmysly.

Song “NEBUDEM TO JA” sa nespája s priamou skúsenosťou rapera, ale námet na skladbu čerpal zo svojho okolia.

"Inšpiroval som sa príbehmi mojich kamarátov/kamarátiek a známych, ktorí mi často hovorili o svojich vzťahových peripetiách, ako ich nielen online stalkujú, ale dokonca aj fyzicky vyhľadávajú "náhodné" stretnutia. Viem, že niekedy je ťažké sa zmieriť so stratou, keď sme zvyknutí na daného partnera, no niektorí to nepochopia ako znamenie, že k sebe nepatria a idú až za hranice slušnosti, aby získali svojho partnera naspäť. Klip zachytáva vtipné myšlienky zo vzťahov a zmenšením ženy, ktorá hrá rolu práve neodbytnej ex vyvolávame vizuálnu reminiscenciu, kedy si premietame chvíle, ktoré každý v nefunkčnom vzťahu určite zažil. Telefónna búdka reflektuje tak premostenie z minulosti do budúcnosti. V niektorých slidoch sa objaví aj moja Julka, tá podčiarkuje v klipe súčasnosť "
, objasňuje myšlienku nového klipu Majself.

Úlohu miniatúry, stvárňujúcej expartnerku rapera si zahrala tanečníčka Nina Pápayová, doplňujúce vokály naspievala Nikol Kassel. Hudbu a mix master mal na starosti jeho dvorný producent Fillipian. Aktuálne raper oznámil aj spoluprácu na filmovom songu, netradične v spojení so skupinou Desmod, ktorá vyjde budúci týždeň trackovo a klipu sa fanúšikovia dočkajú až začiatok decembra.

Odporúčame