Fun rádio

Playlist

hraných skladieb

×

{{ song.title }}

{{ song.author }}

{{ song.time }}

Lyrics

aktuálna pesnička

×
Aktuálny Live stream:
Fun streams

Uložiť článok

Ak si chceš pripnúť tento článok na svoju nástenku, prihlás sa do svojho profilu, alebo sa registruj a staň sa našim členom.

IMT Smile pripravili valentínsky darček. Hit Opri sa o mňa v netradičnej podobe aj s videoklipom

  • DC

Hit Opri sa o mňa prichádza s live verziou z bratislavského klubu Babylon z apríla roku 2004. Zábery, použité v unikátnom klipe, majú 17 rokov.

Rok 2020 bol pre skupinu IMT Smile v zamení výberu hitov za obdobie 1998 -2020. Ten sa samozrejme nezaobišiel bez raritných nahrávok. Jednou z nich je aj skladba Opri sa o mňa, tentokrát však s číslovkou 2, a live verziou z bratislavského klubu Babylon z apríla roku 2004. Na archívnych záberoch uvidíte vtedajšie zloženie skupiny IMT Smile, Ivan Tásler, Miro TáslerViktor Špak, Tomi Okres, Marián Slávka, Stano Kociov a Peter Lipa ml.

Foto: Peter Ivan

Ako hovorí Ivan Tásler: "Je to stále pokračovanie nášho príbehu, príbehu IMT Smile, a som veľmi rád, že tento príbeh má toľko zaujímavých kapitol a jedna z nich sú tieto rarity a nahrávky z koncertov. A tiež ma teší, že je to príbeh, spojený s obrovským množstvom ľudí, kde každý priniesol to svoje. A aj táto verzia je toho dôkazom. A keďže je o pár dní aj Valentín, je to náš darček pre všetkých, ktorí majú radi hudbu IMT Smile."

Foto: Peter Ivan


Samozrejme, príbeh pokračuje, pretože IMT Smile pracuje na nových skladbách. "Chceli by sme tento rok, v prvej polovici roka vydať nový album, robíme,skladáme nahrávame, to je to čo môžeme robiť, takže pracujeme na novom albume," dodal na záver Ivan.

Odporúčame