Fun rádio

Playlist

hraných skladieb

×

{{ song.title }}

{{ song.author }}

{{ song.time }}

Lyrics

aktuálna pesnička

×
Aktuálny Live stream:
Fun streams

Uložiť článok

Ak si chceš pripnúť tento článok na svoju nástenku, prihlás sa do svojho profilu, alebo sa registruj a staň sa našim členom.

Idem Riešim! Gizka Oňová a David Key v luxusnom Ferrari, aj pri striptérskej tyči

  • DC

„To bude hit, to bude hit,“ opakovala nadšená Gizka Oňová počas nahrávania skladby IDEM RIEŠIM, do ktorej ju pozval spevák David Key. Práve on sa postaral o to, že slávny výrok televíznej svokry bude už navždy súčasťou slovenskej hudobnej kultúry.

„Zakomponovať do skladby Gizku a jej Idem Riešim, ma napadlo, keď raz v noci v televízii reprízovali Svokru. Prišlo mi to ako super fór. Keďže na ňu nemám žiaden kontakt, napísal som jej na Facebook a hneď ráno som si od nej našiel odpoveď. Vysvetlil som jej svoju predstavu a potom to už išlo všetko veľmi rýchlo,“ prezrádza spevák David Key.

David si spoluprácu s ikonou televíznej zábavy pochvaľuje po všetkých stránkach: „Zistil som, že Gizka je psychicky mladšia ako mnoho mojich rovesníkov. Keď sme nahrávali videoklip, nemala problém s trendy oblečením, výrazným líčením, ani s natáčaním v striptízovom klube. A to nehovorím o tom, ako sme sa spolu premávali po Bratislave vo Ferrari. Aj, keď ju možno mnohí vnímajú konzervatívne, ona je príkladom, že odviazať sa dá aj v jej veku. Všetci mladí ju milujú, no len ja ju mám vo svojej pesničke.“


Zdroj: TSSpoluprácu si pochvaľuje aj Gizka Oňová: „Uvedomila som si, že s Davidom máme veľmi veľa spoločných fanúšikov. Neviem si to veľmi vysvetliť, ale mladí ľudia sa za mnou bláznia, tak som sa nechala nahovoriť aj na takéto mládežnícke výtržníctvo. Moje vnúčatá od 16 do 23 rokov Davida vážne sledujú, takže, keď som povedala, že s ním budem mať pesničku, neveriacky sa ma pýtali: ´Babka, je to pravda? Naozaj ťa zavolal?´ Čo by som nešla. David si to zaslúži. Je to cieľavedomý mladý človek a takých vždy rada podporím.“

Odporúčame