Fun rádio

Playlist

hraných skladieb

×

{{ song.title }}

{{ song.author }}

{{ song.time }}

Lyrics

aktuálna pesnička

×
Aktuálny Live stream:
Fun streams

Uložiť článok

Ak si chceš pripnúť tento článok na svoju nástenku, prihlás sa do svojho profilu, alebo sa registruj a staň sa našim členom.

Roombičky

  • MH

Zahraj si rádiové lodičky – „Roombičky“ a vyhraj 3x iRobot Roomba i3+

Zaregistruj sa a zahraj si „Roombičky“, rádiovú verziu obľúbenej hry „Lodičky“!

Nižšie sa nachádza hrací plán. Tvojou úlohou bude trafiť robotický vysávač.

Keď Ti z Rannej šou zavoláme, budeš mať tri pokusy, aby si trafil jeden z troch robotických vysávačov Roomba i3+, výberom súradníc v hracom pláne. Každá Roomba i3+ zaberie v rámci plánu 4 políčka.

Víťazom sa staneš vtedy, keď sa Ti podarí odkryť celú Roombu i3+. 

HRACÍ PLÁN PO 8. SÚŤAŽNOM DNI:

VÝHRY:

3x hlavná cena – robotický vysávač iRobot Roomba i3+ v hodnote 649 €

V zmysle zákona č. 595/2003 Z. z. o dani z príjmov v znení neskorších predpisov, pri poskytnutí nepeňažnej výhry alebo ceny v hodnote nad 350 € organizátorom súťaže, daň z príjmu je povinný zaplatiť príjemca výhry alebo ceny, a to zo sumy prevyšujúcej hodnotu 350 €. Výhercovi zároveň môžu vniknúť v tejto súvislosti ďalšie náklady na prípadné odvody podľa aktuálne platných legislatívnych predpisov.


PREČÍTAJ SI SÚŤAŽNÉ PRAVIDLÁ

Zabudnite na vysávanie na celé mesiace!
Robotický vysávač iRobot Roomba i3+ je navrhnutý tak, aby ste vysávanie pustili z hlavy. Vďaka vyprázdňovacej stanici Clean Base automaticky vyprázdni zásobník až 60-krát. Pohybuje sa lineárne, logicky a odporučí vám vysávanie presne podľa vašich potrieb. Navyše používa výkonný 3-stupňový systém čistenia s 10 krát silnejším sacím výkonom a jednoducho ho ovládate cez mobilnú aplikáciu.

Viac na www.irobot.sk