Fun rádio

Playlist

hraných skladieb

×

{{ song.title }}

{{ song.author }}

{{ song.time }}

Lyrics

aktuálna pesnička

×
Aktuálny Live stream:
Fun streams

Uložiť článok

Ak si chceš pripnúť tento článok na svoju nástenku, prihlás sa do svojho profilu, alebo sa registruj a staň sa našim členom.

Robert Burian sa postaral o remix piesne Mariky Gombitovej. Speváčka je z výsledku nadšená!

  • DC

"Veľmi sa teším remixu mojej pesničky V období dažďa, ktorý sa fantasticky podaril."

Známy slovenský producent a DJ Robert Burian a ikonická speváčka Marika Gombitová, držiteľka viacerých významných ocenení, vydávajú remix skladby V období dažďa. Nahrávka, v ktorej je použitá originálna vokálna časť, dostala od Buriana úplne nový inštrumentálny podklad! Základom skladby je pôvodná nahrávka z albumu Ateliér duše z roku 1987. „Veľmi sa teším. Je to pre mňa obrovská pocta a cítim sa neskutočne vďačný za to, že som dostal oficiálny súhlas spraviť remix pre takú legendu, akou Marika Gombitová bezpochyby je. Ďakujem. V súčasnosti sa celý svet nachádza v nepriaznivej dobe a verím, že týmto remixom prinesieme na hudobné Slovensko niečo pozitívne,“ povedal hudobný producent Robert Burian.

Nadšenie z remixu vyjadrila na svojom profile na Facebooku aj Marika Gombitová. "Veľmi sa teším remixu mojej pesničky V období dažďa, ktorý sa fantasticky podaril Robovi Burianovi. Verím, že vás v týchto ťažkých časoch poteší," napísala kráľovná slovenskej hudby.

Odporúčame