Fun rádio

Playlist

hraných skladieb

×

{{ song.title }}

{{ song.author }}

{{ song.time }}

Lyrics

aktuálna pesnička

×
Aktuálny Live stream:
Fun streams

Uložiť článok

Ak si chceš pripnúť tento článok na svoju nástenku, prihlás sa do svojho profilu, alebo sa registruj a staň sa našim členom.

Mladá slovenská speváčka Andie J vo videoklipe My Energy pod rúškom jednej noci

  • DC

Prešli tri mesiace od vydania debutového EP Andie J a speváčka už prichádza s druhým videoklipom k piesni My Energy. Hudobný prejav Andie J pôsobí na slovenskej scéne nezameniteľne a príjemne osviežujúco, jemnosť a zároveň energická sila vyžarujú aj v súčasnej novinke zhmotnenej vo vkusnom videoklipe za atmosféry tajomnej noci.

Mladá slovenská speváčka a skladateľka Andie J prichádza aj tentoraz s anglickým singlom z dielne King Shaolin Studios pod dohľadom skúseného skladateľa, speváka kapely King Shaolin a producenta Domi Stoff. „Skladbu My Energy som napísala pred dvomi rokmi. Prišla som žiť do pre mňa nového mesta, kde som v podstate nikoho nepoznala. Bolo to pre mňa obdobie, v ktorom som sa hľadala, čakala, čo sa udeje. Tak ako aj v texte spievam, všetko bolo čierno-biele. Som melancholický typ, takže samota mi často vyhovuje. Keď sa vo mne začne objavovať extrovert, začne sa to biť a tak vznikol aj tento text,“ objasňuje Andie J vznik piesne. O produkciu a profesionálnu mixáž sa postaral Domi Stoff a mastering mal na starosti Ecson Waldes z Biotech Studios.

Zdroj: TS


Ako hovorí sama speváčka, je rada, že si našla blízku osobu, ktorá jej v tomto období dobila energiu a stala sa ňou samou. Piesňou odovzdáva emóciu ďalej a teraz k nej pridáva aj vizuál.

Natáčanie videoklipu prebiehalo pod režisérskou taktovkou Juraja Skulu na štyroch lokáciách. Každá so sebou nesie iný nádych, no zároveň udržuje jednotnú formu. „Chceli sme stvárniť presné pocity, ktoré sa odohrávali aj počas písania tejto skladby. Pocit samoty, ale zároveň nádeje a očakávania,“ objasňuje speváčka zobrazenú emóciu piesne a dodáva: „Juraj je neskutočne šikovný režisér a som veľmi rada, že som mala možnosť s ním pracovať. Všetko prebiehalo absolútne profesionálne a bola to pre mňa výnimočná skúsenosť. Chcela som niečo vkusné, vizuálom nadčasové a chcela som tam byť hlavne sama sebou.“

Odporúčame