Fun rádio

Playlist

hraných skladieb

×

{{ song.title }}

{{ song.author }}

{{ song.time }}

Lyrics

aktuálna pesnička

×
Aktuálny Live stream:
Fun streams

Uložiť článok

Ak si chceš pripnúť tento článok na svoju nástenku, prihlás sa do svojho profilu, alebo sa registruj a staň sa našim členom.

Huslista Filip Jančík prekvapil fanúšikov. Vypočuj si jeho dychberúcu verziu skladby z filmu Gladiátor

  • DC

Sériu videí z Filipových vypredaných koncertov odštartuje skladba z filmu Gladiátor.

Slovenský huslista Filip Jančík nezaháľa ani cez leto. Keďže jeho koncerty bývajú beznádejne vypredané a mnohí priaznivci klasickej hudby sa na ne z kapacitných dôvodov nedostanú, Filip dostal skvelý nápad. Zverejní sériu videí z úspešného koncertu v Bratislave. Toto prekvapenie pre fanúšikov odštartoval sympatický Popradčan filmovýcm trhákom Gladiátor.

„Táto historická snímka je doslova kultová, film získal množstvo Oscarov a nesie so sebou silný príbeh. Ústredná skladba Now We Are Free diváka fascinuje i po rokoch, mňa určite tiež,“ vysvetľuje dôvody, prečo sa rozhodol práve pre ňu. Počas nasledujúcich týždňov si však prídu na svoje aj milovníci iných filmových žánrov. Čaká na nich soundtrack z Harryho Pottera, Posledného mohykána, Hier o tróny a mnoho ďalších filmových titulov v jedinečnom, inštrumentálnom prevedení. Teraz už si vychutnaj jeho dychberúcu verziu zo spomínanej kultovky. 

Odporúčame