Fun rádio

Playlist

hraných skladieb

×

{{ song.title }}

{{ song.author }}

{{ song.time }}

Lyrics

aktuálna pesnička

×
Aktuálny Live stream:
Fun streams

Uložiť článok

Ak si chceš pripnúť tento článok na svoju nástenku, prihlás sa do svojho profilu, alebo sa registruj a staň sa našim členom.

FUN RADIO ODPORÚČA: 10 vianočných filmov a rozprávok z Disney+, ktoré by si mal vidieť

  • DC

Pozri si zoznam tých NAJ vianočných filmov a rozprávok, ktoré nájdeš na Disney+. Starostlivo sme ich pre teba vybrali my, tvoje Fun rádio.

Sledovanie filmov a rozprávok neodmysliteľne patrí práve k vianočnému obdobiu. A ruku na srdce, všetci to milujeme. Každý máme svoje osvedčené klasiky, či už staršie alebo novšie, ktoré si každoročne pozrieme aj po 100-krát. A tak sme my vo Fun rádiu dali len a len pre teba hlavy dokopy a zozbierali sme 10 NAJ vianočných filmov a rozprávok, ktoré nájdeš na streamovacej službe Disney+.


1. SÁM DOMA
Sám doma je presne ten typ filmu, ktorý väčšina z nás pozerá na Štedrý večer každý rok znova a znova. Presne ako náš Marcel. Príbeh Kevina, doma zabudnutého chalana, ktorý pred dvoma lupičmi bráni dom, ho vraj nikdy neomrzí. P.S. "Harry, jdu do baráku :D"


2. DOBA ĽADOVÁ - MAMUTIE VIANOCE
Sid prekazí Mannyho vianočné tradície a ten mu preto povie, že bude na Santovom zozname neposlušných. Sid sa vydá na Sverný pól, obhájiť sa priamo pred Santom.


3. STRÁŽCOVIA GALAXIE
Strážcovia sa vydávajú na planétu Zem, aby pre Petera Quilla zohnali dokonalý a nezabudnuteľný vianočný darček. Odporúča nik iný, ako náš najväčší milovník Marveloviek, Sajfova produkčná Maťka.


4. SANTA CLAUS

Pri pohľade na túto fotku určite tušíš, kto z Fun rádia, je najväčším fanúšikom Tima Allena, ktorý sa v komédii Santa Claus premení na Santu a musí zastúpiť jeho úlohu.


5. PREDVIANOČNÁ NOČNÁ MORA
Tento príbeh Tima Burtona si získal srdcia divákov na celom svete. Vrátane našej Kavy. Svet mágie sa totiž vďaka Burtonovi uberá do úplne iných rozmerov. S tekvicovým kráľom mestečka Halloween sa aj s našou Kavou ocitneš v magickom Vianočnom meste.


6. ĽADOVÉ KRÁLOVSTVO

Ľadové kráľovstvo netreba predstavovať ani žiadnemu dospelákovi. Príbeh dvoch sestier Elsy a Anny zožal obrovský úspech nie len vo svete, ale aj doma u našej Bubky a malého Miša, ktorí túto ľadovú rozprávku odporúčajú všetkými desiatimi.


7. BOL RAZ JEDEN SNEHULIAK
Neveríme, že jestvuje dieťa, ktoré by nemalo rado snehuliaka Olafa z Ľadového kráľovstva. Aký je však príbeh jeho zrodenia? To zistíš v tomto animáku.


8. VIANOČNÁ KOLEDA

Ak si fanúšikom Jima Carreyho ako náš Truhlík, prídeš si na svoje! Ten totiž stvárnil hlavnú rolu vo filme, v ktorom ho traja duchovia minulých, terajších a budúcich Vianoc naučia otvoriť svoje srdce a odčiniť roky zlých skutkov, kým nebude neskoro.


9. ZÁZRAK NA 34. ULICI
Šesťročná Susan neverí, že Santa Claus je skutočný. Santa z obchodného domu ju však v klasike z roku 1994 presvedčí o opaku.


10. SIMPSONOVSKÉ VIANOCE
Bonus na záver, ktorý odporúča nik iný ako náš Sajfa. Animovaný seriál o osudoch rodiny Simpsonovcov, žijúcej v Springfielde, pozná snáď každý. Čo je však super - na Disney+ nájdeš aj vianočnú edíciu Simpsonovcov.

Užite si aj počas Vianoc skvelú ponuku filmov na Disney+. Od najnovších hitov, po vianočnú klasiku. Je to len na vás, pre čo sa rozhodnete. Prvé Vianoce s Disney+.Viac informácií o predplatnom nájdete na disneyplus.com.

Odporúčame