Fun rádio

Playlist

hraných skladieb

×

{{ song.title }}

{{ song.author }}

{{ song.time }}

Lyrics

aktuálna pesnička

×
Aktuálny Live stream:
Fun streams

Uložiť článok

Ak si chceš pripnúť tento článok na svoju nástenku, prihlás sa do svojho profilu, alebo sa registruj a staň sa našim členom.

MAJSELF zanechal odkaz svojmu synovi v skladbe “HVIEZDY”

  • AH

“Vyber si, na kom Ti fakt záleží, kto Ťa ľúbi od srdca a kto je len klaun v manéži“

Majself štartuje nový rok skladbou, ktorá je ďalšou v poradí z očakávaného albumu, ktorý interpret avizoval už minulý rok a vyjde už tento marec. V novinke “Hviezdy” posiela silný odkaz svojmu synovi, ktorý si ho má nájsť nielen v budúcnosti, ale kedykoľvek bude potrebovať. Vo videoklipe použil režisér Pierre Lexis 3D vizualizáciu, ktorá celý vizuál preniesla do atmosférického priestoru.

“Skladbu aj samotný videoklip som venoval svojmu synovi Nikolasovi, pretože chcem aby sa v živote vracal práve k tejto skladbe. Toto je odkaz - skladba, ktorá je pre neho, a keď bude starší, tak verím, že sa k nej bude vracať . Ale je to aj pre všetkých tých, ktorí veria v svoje sny a idú si za nimi. Lebo keď veríš svojim snom, máš všetko otvorené, pozeráš sa vpred a ideš si za svojimi hviezdami. Moje vpred bol a je môj syn Nikolas, ktorý je mojím splneným snom a v klipe symbolizuje tie moje hviezdy, ktoré ma posúvajú dopredu a odtrhávajú ma od vnímania tých zlých udalostí,“
vysvetľuje symboliku a význam novinky Majself.

Odporúčame