Fun rádio

Playlist

hraných skladieb

×

{{ song.title }}

{{ song.author }}

{{ song.time }}

Lyrics

aktuálna pesnička

×
Aktuálny Live stream:
Fun streams

Uložiť článok

Ak si chceš pripnúť tento článok na svoju nástenku, prihlás sa do svojho profilu, alebo sa registruj a staň sa našim členom.

TINA vydáva novú skladbu: "Dievčatá a chlapci táto pesnička je INÁ"

  • AH

Tina po svojom narodeninovej skladbe „11“ releasuje ďalšiu

O tom, že tento rok je v znamení TINY, niet pochýb! Po hudobných spoluprácach, ktorých mala neúrekom sa rozhodla, že sa bude venovať viac svojej hudbe. Preto 11. marca na svoje narodeniny vypustila do sveta svoj prvý tohtoročný počin „11“, ktorý atmosferický pripomína teen´s dobu. Ale toto je úplne „INÉ“, a dokonca sa pri tejto skladbe spojila so svojim kamarátom Tagerom pre dobrú vec.

Okrem toho, že sa dali dokopy skvelí umelci, Tina a vznik klipu poňala podľa seba, svojsky... Natočila jej ho kamarátka na telefón počas prechádzky po Banskej Štiavnici, o text sa postaral ADiss a chcela ním vyjadriť pokojný, pohodový vibe, ktoré toto mesto prináša. Preto aj touto skladbou by chcela upozorniť na svoje milované mesto, ktoré len nedávno zasiahlo obrovský požiar. Takže pripomeňme si cez skladbu „INÉ“ aké je aj toto mesto iné a výnimočné. Aktuálne prebieha aj zbiera na opravu, pre viac informácii ohľadne pomoci je spravená aj Dobrovoľná zbierka – Banská Štiavnica (banskastiavnica.sk).

Odporúčame