Fun rádio

Playlist

hraných skladieb

×

{{ song.title }}

{{ song.author }}

{{ song.time }}

Lyrics

aktuálna pesnička

×
Aktuálny Live stream:
Fun streams

Uložiť článok

Ak si chceš pripnúť tento článok na svoju nástenku, prihlás sa do svojho profilu, alebo sa registruj a staň sa našim členom.

Spevák Peter Bažík hlási návrat na hudobnú scénu!

  • DC

Vďaka 3D produkcii režiséra Pierra Lexisa ťa Peter Bažík prenesie na inú planétu.

Rockovou novinkou „OTOČÍM PLANÉTU“ otáča Peter Bažik svoj hudobný život v tom najlepšom smere. Po dlhšej singlovej odmlke touto skladbou ohlasuje nielen návrat na hudobnú scénu, ale aj čoskoro vydanie nového albumu.

Petra ako speváka, multiinštrumentalistu a skladateľa v jednej osobe tak môžeme opäť počuť v jeho obľúbenom rockovom žánri. Hoci sa doteraz prezentoval prevažne autorskými skladbami, tentokrát sa rozhodol zveriť do rúk overenému menu – skladateľovi Braňovi Jančichovi, ktorý mu skladbu napísal tzv. na kľúč.

Večne moderné a nadupané elektrické gitary nahral do songu slovenský gitarový mág – Jimi Cimbala. Ich spolupráca však nezostala iba pri nahrávaní gitár, Jimi sa postaral „v rámci svojej mágie“ o kompletne celú produkciu skladby.

Zdroj: TS

Do počtu známych mien v rámci tejto skladby Peter pridáva aj nežné pohlavie. Stále populárnejšia slovenská herečka Liv Bielovič prijala Petrovu ponuku na účinkovanie vo videoklipe, s ktorým spolu otáčajú svet - doslova. Vďaka 3D produkcii režiséra Pierra Lexisa nás prenášajú na inú planétu.

Odporúčame