Fun rádio

Playlist

hraných skladieb

×

{{ song.title }}

{{ song.author }}

{{ song.time }}

Lyrics

aktuálna pesnička

×
Aktuálny Live stream:
Fun streams

Uložiť článok

Ak si chceš pripnúť tento článok na svoju nástenku, prihlás sa do svojho profilu, alebo sa registruj a staň sa našim členom.

S FUN rádiom na LOVESTREAM

  • MH

Využi exkluzívnu šancu vyhrať vstupenky na celé tri dni festivalu

Neuveriteľné sa stáva skutočnosťou. Vďaka festivalu LOVESTREAM zažijeme toto leto na Slovensku obrovské svetové hudobné mená, ktoré vypredávajú koncerty po celom svete.

A vďaka FUN rádiu môžeš tri dni skvelých koncertov a svetových šou zažiť aj ty.

EXKLUZÍVNE ti ponúkame šancu vyhrať permanentku na celé tri dni festivalu LOVESTREAM. A nie jednu, ale dve. A nie jeden deň, ale každý pracovný deň, celý tento týždeň (29.mája - 02. júna).

AKO NA TO:
1. Každý deň venujeme vo FUN rádiu jednému z headlinerov LOVESTREAM-u. Nižšie nájdeš kvíz pozostávajúci z troch otázok (na každý deň festivalu jedna). Vyplň ho a ak budeš mať všetky odpovede správne, zaradíme ťa do žrebovania.

2. Počúvaj FUN rádio. V našom vysielaní sa dozvieš všetky odpovede na otázky a užiješ si najväčšie hity headlinerov LOVESTREAM festivalu.

3. Drž si palce, aby sme z FUN rádia zavolali práve tebe a oznámili ti, že sa v auguste vidíme vo Vajnoroch na šoukách Imagine Dragons, Killers, Hardwella, Martina Garrixa či Jasona Derula.

VÝHRA:

5 x 2 vstupenky na celý LOVESTREAM festival

 

KLIKNI SEM A PREČÍTAJ SI SÚŤAŽNÉ PRAVIDLÁ


NECH SA PÁČI, TU JE PIATY KVÍZ:

TRI OTÁZKY, TRI DNI ZÁŽITKOV

Poznáš hity hviezd LOVESTREAM festivalu naspamäť? Doplň text:

Súťaž je ukončená