Fun rádio

Playlist

hraných skladieb

×

{{ song.title }}

{{ song.author }}

{{ song.time }}

Lyrics

aktuálna pesnička

×
Aktuálny Live stream:
Fun streams

Uložiť článok

Ak si chceš pripnúť tento článok na svoju nástenku, prihlás sa do svojho profilu, alebo sa registruj a staň sa našim členom.

IMT SMILE zverejnili prvé dátumy koncertov na rok 2024. Nebude chýbať ani špeciálny hosť!

  • AH

Máme sa na čo tešiť!

Skupina IMT SMILE zverejnila svoje prvé dátumy koncertov na rok 2024. Hneď 07.01.2024 sa predstavia v Steel Aréne Košice a o pár dní 12.01.2024 aj v aréne v Banskej Bystrici. Po vypredaných koncertoch, medzi ktorými nechýbali ani dva na Bratislavskom hrade a tiež viac ako 8 tisíc fanúšikov vo Východnej, bude skupina IMT SMILE pokračovať s koncertami na zimných štadiónoch. Tento krát, tak hneď zo začiatku roka, nevynechajú ani najväčšie haly na strednom a východnom Slovensku.

Špeciálnym hosťom bude nielen Laci Strike a SDA CREW, ktorých sme mali možnosť vidieť s IMT SMILE už počas tohto roka, ale spoločne sa so skupinou fanúšikom predstaví KALI. Práve s ním, už niekoľko týždňov, stále bodujú v slovenských rádiách so skladbou „Nič sa nemení“. „V roku 2018 sme spoločne nahrali skladbu „Poď so mnou“, ktorá rozhodne nemôže chýbať v našom koncertnom playliste a ktorá má už viac ako 18 miliónov videní na youtube. A tešíme sa, že si spolu s Kalim zahráme už aj našu novú spoločnú pieseň Nič sa nemení. V januári si to v Košiciach a v Banskej Bystrici poriadne užijeme aj s našimi fanúšikmi," hovorí Ivan Tásler.+

Odporúčame