Fun rádio

Playlist

hraných skladieb

×

{{ song.title }}

{{ song.author }}

{{ song.time }}

Lyrics

aktuálna pesnička

×
Aktuálny Live stream:
Fun streams

Uložiť článok

Ak si chceš pripnúť tento článok na svoju nástenku, prihlás sa do svojho profilu, alebo sa registruj a staň sa našim členom.

Za vločku na Maurícius

  • AH

Pošli nám snehovú vločku a uži si dych vyrážajúci Maurícius

Zapoj sa do súťaže a Fun rádio a cestovná kancelária TUI ťa za jednu snehovú vločku dostane na Maurícius.

Vystrihni z papiera jednu vianočnú snehovú vločku, vyzdob/vyfarbi motívom ostrova Maurícius a pošli nám ju do Fun rádia
. Vianočná vločka musí byť vystrihnutá z papiera. Na veľkosti nezáleží.

POZOR! Vločka nesmie ostať biela.

Vločku nám pošli poštou alebo kuriérom tak, aby k nám stihla prísť najneskôr do štvrtka 7.12.2023 do 12:00 na adresu: Fun rádio - recepcia, Leškova 5, 811 04 Bratislava. Nezabudni k vločke pripísať svoje meno a telefónne číslo.

Do súťaže bude zaradená na jedno meno jedna vločka.

My na konci súťaže, v piatok 08.12.2023, priamo v štúdiu Fun rádia postavíme "vločkový" stromček, kam umiestnime všetky vianočné vločky. Priamo z neho potom zástupca CK TUI vyžrebuje šťastného výhercu.

VÝHRA:

1x hlavná výhra - Pobyt na 7 nocí s polpenziou pre 2 osoby vrátane leteniek v luxusnom päťhviezdičkovom rezorte JW Marriott Mauritius na ostrove Maurícius od CK TUI ReiseCenter Slovensko.

Viac info o zájazde nájdeš TU

V zmysle zákona č. 595/2003 Z. z. o dani z príjmov v znení neskorších predpisov, pri poskytnutí nepeňažnej výhry alebo ceny v hodnote nad 350 € organizátorom súťaže, daň z príjmu je povinný zaplatiť príjemca výhry alebo ceny, a to zo sumy prevyšujúcej hodnotu 350 €. Výhercovi zároveň môžu vniknúť v tejto súvislosti ďalšie náklady na prípadné odvody podľa aktuálne platných legislatívnych predpisov.

 

VIAC O PRAVIDLÁCH SÚŤAŽE SI PREČÍTAJ TU