Fun rádio

Playlist

hraných skladieb

×

{{ song.title }}

{{ song.author }}

{{ song.time }}

Lyrics

aktuálna pesnička

×
Aktuálny Live stream:
Fun streams

Uložiť článok

Ak si chceš pripnúť tento článok na svoju nástenku, prihlás sa do svojho profilu, alebo sa registruj a staň sa našim členom.

Jana Kirschner zverejnila ďalší song z očakávaného albumu

  • AH

K novinke „Delia nás“ ju inšpirovala vlastná rodina.

Jedna z najúspešnejších a najobľúbenejších speváčok Jana Kirschner predstavuje ďalšiu skladbu z nového albumu Obyčajnosti. Autorom textu a hudby piesne „Delia nás“ je samotná speváčka, ktorá v novej skladbe reflektuje pocit rozdelenia, nielen doma, ale aj vo svete. Multinásobná držiteľka hudobných ocenení sa opäť zhostila aj úlohy režisérky a klip k novinke Delia nás nakrútila v Londýne. Nový song aj celý album Obyčajnosti predstaví Jana naživo na jarnom turné.

"Pieseň Delia nás vznikla veľmi spontánne bez akejkoľvek prípravy alebo plánu. Jeden večer som si vzala gitaru a začala rovno spievať text. Všetko to vzniklo v reálnom čase, ani som sa nestihla zamyslieť nad tým o čom pesnička vlastne bude. Nie je to typický singel, veľmi dobre si uvedomujem, že ani rádiový hit. No všetko má svoj čas a ja som zacítila, že práve teraz prišiel okamih pustiť túto pesničku do sveta,"
približuje skladateľský proces Jana Kirschner.

Odporúčame