Fun rádio

Playlist

hraných skladieb

×

{{ song.title }}

{{ song.author }}

{{ song.time }}

Lyrics

aktuálna pesnička

×
Aktuálny Live stream:
Fun streams

Uložiť článok

Ak si chceš pripnúť tento článok na svoju nástenku, prihlás sa do svojho profilu, alebo sa registruj a staň sa našim členom.

PREMIÉRA: Sima Magušinová a Zuzana Smatanová naspievali spoločnú pieseň "Duše divoké"

  • AH

Pieseň o jednoduchosti, nadhľade a zdravej nespútanosti, ktorá nám prináša radosť

Po skladbe "Prichádza pokoj" predstavuje speváčka Sima Magušinová ďalšiu novinku z pripravovaného albumu. Spolu so Zuzkou Smatanovou naspievali duet "Duše divoké".

“Ďakujem Sime za pozvanie, mám radosť z tejto spolupráce, myslím, že to bola asi len otázka času, kedy sa my dve spojíme. Obe sme pesničkárky s gitarou, máme svoje svety a divoké duše, ktoré rady chodia do hôr a cítia slobodu. A táto pieseň je presne o tom,“ hovorí o novinke Zuzka Smatanová.

Obe speváčky cítili veľkú radosť zo spolupráce aj nahrávania a dúfajú, že sa pozitívna energia prenesie aj na ľudí, ktorí si pieseň vypočujú.

“Duše divoké predstavujú zdravú nespútanosť, ktorá nám častokrát dáva aj väčšiu vďačnosť za všetko čo máme, ale aj potrebný nadhľad a radosť z jednoduchosti.
Keď som pieseň zložila, veľmi sa mi páčilo urobiť z nej duet a Zuzka Smatanová sa mi tam hneď hodila. Veľmi si vážim, že pozvanie prijala, pretože ju mám rada aj umelecky aj ľudsky,"
doplnila Sima Magušinová, ktorá je autorkou textu aj hudby.

Odporúčame